Seren Serengil Şimdi de Bergüzar Korel’den Rahatsız Oldu: “Artık bu kadar konuşmasın”

Dilek

Haberler

1 Şubat 2021

Seren Serengil Şimdi de Bergüzar Korel’den Rahatsız Oldu: “Artık bu kadar konuşmasın”

Magazin kraliçesi Seren Serengil’in hedefinde bu kez ünlü oyuncu Bergüzar Korel vardı. Korel’in bazı hareketlerinden rahatsız olan Serengil, ona bazı tavsiyeler verdi.

Seren Serengil

Magazin kraliçesi Seren Serengil, unvanına yakışır şekilde “Söylemezsem Olmaz” adlı sevilen magazin programının sunuculuğunu üstleniyor. Serengil, hafta içi her gün yayınlanan programın neredeyse tüm anını çeşitli ünlüleri “gömmeye” ayırıyor.

Bergüzar Korel

Kimi zaman eski defterleri açıp bugünün starlarının geçmişte başından geçen ama unutulmuş olayları hatırlatıyor, kimi zaman da son dönemin ünlülerini mercek altına alıyor. Serengil’in hedefinde bugün şaşırtan bir isim vardı, ünlü oyuncu Bergüzar Korel!

Çok Seviyor Ama…

Seren Serengil

Seren Serengil, Bergüzar Korel’i bombalamaya başlamadan önce ünlü oyuncuyu çok sevdiğini söyledi. Sonra da Bergüzar Korel’in beğenmediklerini özelliklerini sayarak ona bazı öğütler vermeye başladı! Bu tavrı programın diğer sunucularından Bircan Bali’yi de rahatsız etmiş gibi görünüyor. Bircan Bali’nin bir an da olsa kendini tutamayıp güldüğü ana bakar mısınız?

Saçlarını Uzatması Lazım!

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel’i şampuan reklamlarında oynamasını bile sağlayan uzun ve gür saçlarıyla tanımıştık.

Bergüzar Korel

Ama ünlü oyuncu radikal bir kararla saçlarını kısacık kestirdi. Çok eleştirilse de kendisini kabul ettirmeyi başaran ünlü oyuncu uzun süredir bu saç stilini kullanıyor.

Seren Serengil

Ama belli oldu ki, bu saç stilini hala beğenmeyen ve yargılayan birileri var! Seren Serengil’in diğer “öğüdü” ise ünlü oyuncunun sosyal medya kullanımı ile ilgili.

Artık Bu Kadar Konuşmasın

Seren Serengil Bergüzar Korel

Seren Serengil, ünlü oyuncuya “Pandemiden dolayı mı ne, çok fazla konuşuyor, konuşmasın” diyerek artık susmasını rica etti! “Tamam çocuklar için güzel şeyler yapıyor ama her konuda konuşuyor, ağlıyor falan. Sınır aşılınca antipatik bir durum oluyor” diye de ekledi. Bu isteğinin sebebi olarak da “oyuncunun sihrini koruması gerekliliğini” gösterdi. Ama lafı toparlayamaması ve tavırları bize Bergüzar Korel’e gıcık olduğu için böyle şeyler söylediğini düşündürttü!

Siz ne dersiniz, Bergüzar Korel’in artan sosyal medya kullanımı itici hale gelmeye başladı mı?

Benzer Haberler

Nafiye Akbayır 2 Şubat 2021

Pek sempatik bulmuyordum, bu kısa saçlarla hiç güzelde durmuyor.

Ciiddi 3 Şubat 2021

Keşke keşke herkez bergüzer korel gibi olsaydı.sma bebekler için nekadar cok destek sagladı keşke yadırgayacagınıza sızde aglasaydınız

Merve 3 Şubat 2021

Doğru demiş haklı

Derya 3 Şubat 2021

Sen de o kadar antipatik sin ki Seren şu zeka seviyesi biraz yükselt ve haddini bil çok iticisinn

Yorum Yaz