Seren Serengil ve Cemal Can Arasında “Hatırlama” Krizi! Seren Serengil’den Açıklama Geldi: “Takip Ettiğimi Hatırlamıyorum!”

Aleyna Özyaman

Haberler

20 Şubat 2021

Seren Serengil ve Cemal Can Arasında “Hatırlama” Krizi! Seren Serengil’den Açıklama Geldi: “Takip Ettiğimi Hatırlamıyorum!”

Leydi of the magazin Seren Serengil, Instagram’da takip ettiği Cemal Can Canseven’i tanımadığını söyleyince ortalık karıştı!

Cemal Can Canseven

Bildiğiniz gibi Cemal Can Canseven, 2020 Survivor sezonunu şampiyonluk kupasını kaldırarak sonlandırdı. Ancak hem Survivor şampiyonluğu hem de ünlü fenomen Danla Biliç’le olan yakın dostluğu nedeniyle Survivor yarışmasından sonra da hayatımızda yer etmeye devam eden Cemal Can, bugünlerde hem Influencerlık yapıyor hem de Exxen’in “Bu Benim Masalım” dizisinde Aleyna Tilki’yle beraber başrolü paylaşıyor.

Cemal Can Canseven ve Danla Biliç

Seren Serengil Cemal Can’ı Tanımıyormuş!

Cemal Can Canseven

Önceki gün, Hürriyet gazetesinden Ferit Ömeroğlu’nun konuğu olan Cemal Can Canseven, röportaj sırasında “En çok neye şaşırdın?” sorusuna verdiği cevapla asıl bizleri şaşkınlığa uğrattı: “Seren Serengil’in bir sabah programı var, ben izliyorum. Bircan Bali, benim hakkımda bir şeyler yapıyor, çok tatlı bir çocuk diye bahsediyor. Seren Serengil ‘Ben Cemal Can’ı tanımıyorum’ dedi. Sonra baktım ki Seren Serengil beni Instagram’dan takip ediyormuş. Ama tanımıyorum dedi. Ben de geri döndüm ona ama hala tanışmıyoruz. Demek ki kendimi tanıtmam gerekiyor”

Seren Serengil

Bildiğiniz gibi Seren Serengil’in bu tarz açıklamaları oldukça meşhur, Söylemezsem Olmaz programında hergün onlarca kişi hakkında yorum yapınca kimin kim olduğunu canlı yayında da sık sık karıştırıyor güzel sunucu. Hatta geçtiğimiz haftalarda Leman Sam için “O kimdi ya? Leman Sam değildi, soyadı farklıydı sanki!” açıklamasını yapmıştı. Hatta ve hatta eski görümcesi Eylem İpek Şafak’ı bile filtre yüzünden tanıyamamışlığı bile var!

Seren Serengil

Görünce Hatırladı!

Ancak Seren Serengil, Cemal Can’ın bu açıklamasını görünce Instagram hesabından bir açıklama yaparak; isim hafızasının kötü olduğunu ama Cemal Can’ı hatırladığını hatta destek verdiğini söyledi!

Seren Serengil açıklama

“Ya çok özür dilerim ama üstelik galiba sana destek bile vermiştim hem de hayatımda hiç Survivor seyretmeyen biri olarak, sanırım bir şeyden etkilendim. Belki annenden belki de seninle ilgili başka bir haberden. Üstelik takip de etmişim bunu da hatırlamıyorum. Bu ameliyattan sonra, zaten isim özürlüyüm şimdi hafıza özürlülüğüm de başladı. Merhaba ama hatırladım hatırlatınca, bu iyi bir haber!”

Benzer Haberler

Cccccc 21 Şubat 2021

Yani degisik kimseyi tanimiyoruz sonucta ama insanlar gerçekten değişik

Yorum Yaz