Seren Serengil ve Gülben Ergen Kavgasında Demet Akalın Yine Arada Kaldı! İşler Fena Karışacak…

Ayşegül S.

Haberler

19 Temmuz 2021

Seren Serengil ve Gülben Ergen Kavgasında Demet Akalın Yine Arada Kaldı! İşler Fena Karışacak…

Demet Akalın, Seren Serengil ve Gülben Ergen. Sosyal medyanın da magazin dünyasının da gündeminden düşmeyen isimler. Her adımları, her sözleri ve neredeyse her fotoğrafları bile olay olmaya aday. Ve işte bugün olay yaratacak bir fotoğraf da Gülben Ergen’den geldi. Nasıl mı? İşte fotoğraftaki o isim ve detaylar!

Gülben Ergen ve Demo

Gülben Ergen bugün Demet Akalın’la birlikte oldukça samimi bir pozu Instagram hesabından paylaşıverdi. Onun için bir sakıncası yok beki ama Demet Akalın bu samimi pozdan acaba nasıl etkilenecek? Çünkü Seda Sayan’la yaşadığı malum program gerginliğinin ardından Seren Serengil Demet akalın’ın yanında taraf almış ve onu haklı bulmuştu. Şimdi ise Demet Akalın neredeyse can düşmanı olarak gördüğü Gülben .Ergen’le sıkı fıkı bir fotoğraf karesinde. Hatta o karede olduğu yetmiyor gibi bir de Instagram sayfalarında.

Düşmanlığın Başladığı Olay

Yıllar yıllar önce her şey Kanal D’de ekranlara gelen “Magazin D” programında Gülben Ergen’in evli işadamı Tolga Duğles ile ilişki yaşadığı yönünde bir haberin ortaya çıkmasıyla başladı. Programın ardından hatta Yeşim Salkım da olaya karışmış ve Gülben Ergen’in eşiyle de bir ilişki yaşadığından bahsetmişti. Bu noktadan sonra ise Seren Serengil için artık Gülben Ergen tamamen bitmiş ve ezeli düşmanlık işte o günlerde başlamıştı.

Seren Serengil’in #kocamadokunma”Kampanyası

blank

Yine aynı dönemlerde Seren Serengil olayı bir tık daha ileriye taşımış ve sosyal medyadan #kocamadokunma”kampanyası bile başlatmıştı. Bu etiketle başlattığı olay ise atık Gülben Ergen ve Seren Serengil arasındaki tüm ipleri alabildiğine germiş oldu

Demet Akalın’ı Bekleyen Zor Günler

blank

Demet Akalın ise her olayda kendisinin arkasında yer alan Seren Serengil’e karşılık bugün Gülben Ergen’le olduğu fotoğraf karesini bakalım nasıl idare edecek. Ezeli bir düşmanlığın ortasında kalan Demet Akalın için belli ki zor günler başlıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz