Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma Arasında Neler Oluyor? Serengil’den Veto: “Yürek mi Yedin Tohma?”

Aleyna Özyaman

Haberler

2 Ocak 2021

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma Arasında Neler Oluyor? Serengil’den Veto: “Yürek mi Yedin Tohma?”

Magazin kelimesi ile eş anlamlı olan Seren Serengil’in adı bu aralar aşk iddialarına karıştı! İsminin beraber anıldığı kişi ise Mustafa Rahman Tohma. İkilinin birbiriyle samimi pozlar vermesi ve bu aralar sürekli beraber olmaları kafaları karıştırdı. Hatta takipçileri tarafından çoktan lovelandılar bile.

Ancak, geçtiğimiz gün Mustafa Rahman Tohma’nın Instagram gönderisine gelen bir yorum herkesi oldukça şaşırtı! Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma’yı birbirine yakıştıran ve birlikte olmalarını isteyen bir takipçiye “Ben onu hep sevdim, hep sabrettim…” cevabını veren Mustafa Rahman Tohma’ya Seren Serengil’den cevap gecikmedi.

Beraber Krem Çıkartıyorlar!

Uzun zamandır yakın arkadaş olduğunu bildiğimiz ikili, beraber iş yapmaya karar verdiler. Söylemezsem Olmaz programında, Şubat ayında yaşlandırmayı geciktiren bir krem çıkartacağı haberini sevenleriyle paylaşan Seren Serengil’in bu işi yakın arkadaşı Mustafa Rahman Tohma ile yapacağı ortaya çıktı. Bu haberi Instagram’dan Kasım ayında takipçileriyle paylaşanan Mustafa Rahman Tohma “Serom ile güzel bir işe imza attık. Allah utandırmasın, krem geliyor” açıklamasıyla herkese duyurdu.

Yılbaşına da Beraber Girdiler!

Seren Serengil yeni yıla yakın arkadaşı Mustafa Rahman Tohma ile birlikte girdi. Bu aralar sık sık yanyana gördüğümüz ikili yılbaşında da ayrılmadılar ve çam ağacı önünde poz verdiler. Bu anları da Instagram’da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmediler.

Mustafa Rahman Tohma’dan Seren Serengil’e: “Ben Onu Hep Sevdim!”

Mustafa Rahman Tohma’nın Instagram hesabından bugün yakalanan bir yorum ise herkesin dikkatini oldukça çekti! Seren Serengil ile beraber çektikleri bir fotoğrafı paylaşan Mustafa Rahman Tohma’nın takipçilerinden biri ikiliyi birbirine yakıştırmış olacak ki, şöyle bir yorum yapmış:

Mustafa Rahman Tohma yorum

Mustafa Rahman Tohma ise bu yoruma “Ben onu hep sevdim, hep sabrettim” diyerek cevap veriyor. Mustafa Rahman Tohma’nın bu yorumu, Seren Serengil ile aralarında kıvılcımlanan bir aşk mı var diye bizlere düşündürürken Seren Serengil’den bomba bir cevap geliyor:

Mustafa Rahman Tohma yorum
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz