Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma İlişkisinde Mutlu Son: Serengil “Evet” Dedi Dostlukları Aşka Dönüştü!

Aleyna Özyaman

Haberler

7 Ocak 2021

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma İlişkisinde Mutlu Son: Serengil “Evet” Dedi Dostlukları Aşka Dönüştü!

Magazin gündeminden bir an bile düşmeyen, Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Seren Serengil ve yakın arkadaşı Mustafa Rahman Tohma arasındaki dostluğun aşka dönüştüğünü Seren Serengil Instagram hesabından duyurdu. Onlar erdi muradına biz çıkalım kerevetine!

Seren Serengil’in Ameliyat İtirafı!

Seren Serengil, aşk hayatından önce geçirdiği mide küçültme ameliyatıyla gündeme gelmişti. 70 kiloya çıkan Seren Serengil, kilo vermek için ikinci kez bıçak altına yatarak midesi küçülttürdü. Ancak, bu sefer de kilo vermesini durduramadığını söyleyen Seren Serengil 48 kiloya kadar düştü ve yaz aylarında “Geri Dönüşüm” isimli bir ameliyat olacağını duyurdu.

Seren Serengil verdiği röportajda ise şu sözleri söyledi: “Bu sefer bu gastrit bypass yani bağırsağı bağlatma ameliyatı oldum. Çok pişmanım. Asla ne bir doktoru suçluyorum, tamamen kendi öz irademle gittim, benim kararımdı. Ama 67-75 kiloda, bu kilolardaki kişilerin bu ameliyatları olmaması gerekiyor. Çünkü 150-160 kiloluk bir obez hastanın zaten ölüm riski çok, her türlü hastalığa açık, bu ameliyatı olmuş olmasındaki riskle, 67 kilo bir kişinin bu ameliyatı olmuş olmasının riski arasında çok büyük bir fark var. Ben şimdi kilomu durduramıyorum.”

Mustafa Rahman Tohma İle İlk Kıvılcım!

Seren Serengil, sağlık sorununun ardından; yakın arkadaşı Mustafa Rahman Tohma ile sık sık vakit geçirmeye başladı. İkili yılbaşında ülkemizde uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağını da beraber geçirdiler. Hatta, Seren Serengil’in yaşlanmayı geciktiren kremde iş ortağı Mustafa Rahman Tohma oldu!

Uzun zamandır yakınlıkları ile dikkat çeken ikiliden, Mustafa Rahman Tohma her fırsatta Seren Serengil’e olan ilgisini ve sevgisini dile getiriyordu. Ancak Seren Serengil’den her fırsatta veto yiyordu! Hatta Seren Serengil’in Mustafa Rahman Tohma’nın Instagram hesabında yaptığı bir yorumla ilişkiye ne kadar karşı olduğunu anlamıştık:

Canlı Yayında İlanı Aşk!

Söylemezsem Olmaz programından başka hangi programda bu kadar detay ve özel hayat konuşulmuştur bilmiyorum ama bir tek aşk ilanı gelmemişti canlı yayında. Mustafa Rahman Tohma onu da yaptı! Geçtiğimiz gün canlı yayına bağlanan Tohma, canlı yayında Seren Serengil’e aşkını ilan etti. “Seni seviyorum ve sabırla bekliyorum.” diyen Tohma hakkında Seren Serengil uzun uzun yorum yaptı.

“Evet Dedim”

Bugün ise Seren Serengil’den herkesi şaşırtan bir atak geldi, kendisine aşkını ilan eden Mustafa Rahman Tohma’ya “Evet” diyen Seren Serengil, bu haberi ilk olarak takipçilerine Instagram hesabından duyurdu. Tabii storye yeni sevgilisi Mustafa Rahman Tohma’yı da etiketlemeyi ihmal etmedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz