Seren Serengil ve Nevin Teoman’ın Gerilim Hattı: “Bekaret” Krizinden Sonra Kendisini Sevmediğini İddia Etti!

Aleyna

Haberler

13 Nisan 2021

Seren Serengil ve Nevin Teoman’ın Gerilim Hattı: “Bekaret” Krizinden Sonra Kendisini Sevmediğini İddia Etti!

Söylemezsem Olmaz’ın magazin kraliçesi lakaplı yorumcusu Seren Serengil’in aile travması devam ediyor! Geçmiş yıllarda ailesiyle yaşadığı sorunları katıldığı programlarda ya da röportajlarda dile getiren Seren Serengil, bugün annesinin kendisini sevmediğini iddia etti!

Seren Serengil

Her açıklamasıyla magazin gündeminde fırtınalar kopartan Seren Serengil geçmiş yıllardan beri ailesiyle yaşadığı sorunlarla biliniyor. Hatta ilk assolist olduğu yıllarda “bekaretimi annem yüzünden verdim” açıklamasıyla bugün bile olay olan güzel yorumcu; hala annesiyle sorunlarını çözebilmiş değil!

Seren Serengil

Aile Travmaları Devam Ediyor!

Bugünlerde ikinci kez zayıflama ameliyatı olduğu için “Dumping Sendromu” isimli rahatsızlıkla boğuşan Seren Serengil; serumlar, diyet ve alternatif tıp methodlarıyla sağlığına kavuşmayı hedefliyor. Hatta bu yüzden soluğu Sapanca’da alan güzel yorumcu; Söylemezsem Olmaz programından da bir hafta kadar uzak kalacak. Arto ve Bircan Bali’nin devam ettireceği program Seren Serengil’siz biraz eksik hissettirse de önemli olan Sero’muzun sağlığı!

Seren Serengil ve Nevin Teoman

Ancak sağlık denilince akıla sadece fiziksel sağlık gelmesin, psikolojik açıdan sağlıklı ve güçlü olmak da çok önemli! Oldukça varlıklı bir ailede dünyaya gelen Seren Serengil; ailesiyle yıllarca problemler yaşamış bir kadın. Ünlü olmaya başladığı ilk dönemlerden itibaren ailesi hakkında olumsuz demeçler veren güzel yorumcu; babasının kendisini başka bir kadın için terk ettiğini de dile getirmişti.

Seren Serengil ve Nevin Teoman

Armağan Çağlayan’ın “Gör Beni” isimli Youtube videosuna konuk olan Seren Serengil; ailesi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunmuş ve “aile” konusunun onun için her zaman kanayan bir yara olduğunu ifade etmişti. Yıllar boyunca ailesiyle bir türlü sorunlarını çözemeyen Seren Serengil; annesi Nevin Teoman’la da anlaşmazlık yaşıyor.

“Beni Bütün Anneler Sever, Benimki Hariç!

Hatta Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız’da Nalan’ın annesini kendi annesine benzeten Seren Serengil; Instagram hesabından Nevin Teoman’a “mutlaka izle!” diyerek alttan alttan sitemini dile getirmişti. Güzel yorumcunun assolist olduğu zamanlarda verdiği bir röportajda; “Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim!” sözlerinin etkisi günümüzde bile yankılanmaya devam ediyor!

Seren Serengil

Bugün ise Instagram’da kendisine yorum yapan bir takipçisine cevap vermek isteyen Seren Serengil; annesini hedef almadan duramadı! Vefat eden annesinin Seren Serengil’i çok sevdiğini dile getiren kişiye; “Mekanı cennet olsun. Beni bütün anneler sever, benimki hariç!” deyince ortalık karıştı. Önce Camdaki Kız’daki kadını annesine benzetti, şimdi de annesinin onu sevmediğini ima etti. Seren Serengil’le Nevin Teoman arasında neler oluyor acaba?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz