Seren Serengil Yakın Arkadaşı Mustafa Rahman Tohma’yla Aşka Yeşil Işık Yaktı: “Sen Benim Tohma’msın!”

Aleyna Özyaman

Haberler

3 Ocak 2021

Seren Serengil Yakın Arkadaşı Mustafa Rahman Tohma’yla Aşka Yeşil Işık Yaktı: “Sen Benim Tohma’msın!”

Magazin gurusu Seren Serengil, bu defa aşk hayatıyla gündemde! En son Yaşar İpek’le olaylı bir şekilde evliliğini sonlandıran Seren Serengil, gönlünü yakın arkadaşı Mustafa Rahman Tohma’ya mı kaptırdı? Yakın arkadaş olduklarını bildiğimiz ikilinin arasında kıvılcımlanan bir aşk olduğunu görüyoruz.

Instagram Yorumlarda İfşa Oldu!

Mustafa Rahman Tohma’nın Seren Serengil’e ilgisini Instagram yorumlarında açığa çıkmıştı. Gerçi Seren Serengil’le ilgili her fotoğraf paylaşırken ya da bir gönderiye yorum yaparken sevgi sözcükleri kullandığını görüyoruz Mustafa Rahman Tohma’nın. Ancak, Mustafa Rahman Tohma’nın bu ilgisine karşılık vermeyen Seren Serengil geçtiğimiz günlerde “Yürek mi yedin Tohma, benden sana anca Sero olur!” yorumuyla Mustafa Rahman Tohma’ya bütün aşk kapılarını kapatmıştı.

Seren Serengil’den Aşk İtirafı mı Geldi?

Fakat bu 4 günlük yılbaşı karantinasında beraber zaman geçiren ikili ne olduysa yavaş yavaş rotayı aşka doğru kırmaya başladı! Sık sık Mustafa Rahman Tohma’yla video ve fotoğraf paylaşan Seren Serengil, bugün Mustafa Rahman Tohma’nın habersiz bir fotoğrafını çekerek üzerine bazı sözler yazdı. Yazdıkları ise “aşk ilanı” gibiydi: “Hayatı beni mutlu etmeye odaklı… Bense hiç edemedim hiç karşılık veremedim hiçbir güzel söze dostluk diye tutturdum… Seni seveni sevmek daha konforlu, mutlu edeni huzur vereni. Haksızlık mı ettim diyorum, hep neden üzeni sever kalp? Mide ameliyatı gibi kalbi de bağlatsam atmasa mı? Yoksa hak eden için atsa mı? Onu seyrederken içimden geldi. Kalbi güzel, beni deli gibi seven adam… Allah sana güzel olan istediğin her şeyi nasip etsin ama hayırlısıyla etsin. Sen benim Tohma’msın… Zaman….” sözleriyle Mustafa Rahman Tohma’nın kendisine ilgisi olduğunu kabul etti! Yakında bu ikiliden bir aşk çıkar benden söylemesi!

Seren Serengil story

Seren Serengil günün ilerleyen saatlerinde Mustafa Rahman Tohma ile fotoğraflar atmaya devam etti. Bütün fotoğrafların üzerine de kalpli gifler koymayı ihmal etmedi.

Seren Serengil story

Bir başka fotoğrafın üzerine ise “Zaman, zaman alır” yazarak takipçileriyle paylaştı.

Seren Serengil story

Son fotoğraf ise daha çok göndermeliydi! “İçin rahat olsun, Allah seni sana benzeyene saklıyor” yazısını paylaşan Seren Serengil, Mustafa Rahman Tohma ile aşk sinyallerini verdi!

Seren Serengil story
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz