Seren Serengil Yine Egosunu Konuşturdu! Meğer Önceki İlişkileri Bu Yüzden Bitmiş: Çok Şaşıracaksınız

Buket S

Haberler

7 Temmuz 2021

Seren Serengil Yine Egosunu Konuşturdu! Meğer Önceki İlişkileri Bu Yüzden Bitmiş: Çok Şaşıracaksınız

Her yaptığı her söylediği olay olan sunucumuz Seren Serengil bugün bir bomba daha patlattı! Egosunu öyle bir ortaya koydu ki; görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Gizli bir detay ise, önceki ilişkilerinin neden yürümediği konusunda ipucu verdi.

Hastalık Mücadelesi Bitmedi

Başı hastalıklarla dertte olan Seren Serengil’in dumping sendromu ile mücadelesine bir de böbrek ve safra kesesi taşları eklenmişti. Sancılar içerisinde hastaneye kaldırılan ünlü sunucu, önce ameliyat olacağını açıklamış, sonrasında da ameliyatının ertelendiğini söyleyerek hastaneden taburcu olmuştu.

blank

Söylemezsem Olmaz’ın finalinden sonra tüm takipçileri onun ameliyat olmasını beklerken, Seren Serengil sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile birlikte soluğu Fethiye’de almıştı. Hem tatil yapıp hem de yatının restorasyonu ile ilgilenen ünlü sunucu uzun bir tatilin ardından İstanbul’a döndü.

Duruşmadan Kaçmak İçin Hastaneye Yattığı İddia Edildi

blank

Döner dönmez Başkent Hastanesi’ne yatarak tedaviye başlayan Seren Serengil’in bu hamlesi de çok konuşuldu. 4 Temmuz tarihinde görülecek duruşmadan kaçmak için hastaneye yattığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Evdeki yardımcısını darp ettiği gerekçesi ile açılan davaya katılmayan Serengil’İn duruşması ileri bir tarihe ertelendi.

blank

Seren Serengil hastaneden an be an görüntülerini paylaşarak, ameliyatı için güç toplamaya çalıştığını söyledi. Hastaneden taburcu olan Serengil’in tedavileri evde devam ediyor. Kullandığı ilaçlar ile bünyesini güçlendirerek ameliyata hazırlamaya çalışıyor.

Görümcesini Överken Kendi Egosunu Konuşturdu

blank

Seren Serengil, tedavisi sürerken, sevgilisi Tohma ve Tohma’nın ailesiyle de bolca vakit geçirme fırsatı buluyor. Bugün sosyal medya hesabında Tohma’nın kız kardeşinin piyano çaldığı anları paylaşan Serengil, videoya eklediği “Sonunda kendime göre bir görümce buldum” notu ile egosunu gözler önüne serdi. Bu sözü ile de önceki ilişkilerinde aileler kendisine göre olmadığı için ilişkinin bittiği sinyalini verdi.

Asalet konusundaki takıntısını bildiğimiz ünlü sunucu görümcesini tanıtırken konsevatuvar mezunu olduğunu, 2 enstrüman çaldığını ve 3 dil bildiğini de eklemeyi ihmal etmedi. Görümcesinin nezaketini ve prenses gibi yetişmesini bir hayli seven Serengil, sanıyoruz ki bu asaletinden ötürü görümcesini kendisine bu denli yakın buldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz