Seren Serengil’den Aygün Aydın’a Sakin Sakin Ama İmalı Cevap! Arto ve Bircan Bali Keyiften Arkalarına Yaslandı

Ayşegül S.

Haberler

27 Nisan 2021

Seren Serengil’den Aygün Aydın’a Sakin Sakin Ama İmalı Cevap! Arto ve Bircan Bali Keyiften Arkalarına Yaslandı

Söylemezsem Olmaz ekibine laf söylemek herhalde dünyanın en cesaret isteyen işlerinden birisi olsa gerek. İşte bu cesaret örneği birkaç gündür sosyal medyada karşımıza sıkça çıkan Aygün Aydın’dan geldi. Aygün Aydın’ın dün başlattığı polemik bugün Seren Serengil’den fazlasıyla karşılığını aldı.

İki Tane Kakalak Demişti

Seren Serengil Bircan Bali söylemezsem olmaz

Aygün Aydın Hakan Sabancı ile ilgili ifşasının ardından sosyal medyada öyle bir bomba etkisi yarattı ki haliyle Söylemezsem Olmaz programına da konu oldu. Ancak kendisinin programa konu olduğunu fanlarından öğrenen Aydın, Instagram hesabından bir canlı yayınla Söylemezsem Olmaz ekibine cevap verdi. Adeta ekibe ateş püsküren Aygün Aydın konuşmasına “İki tane kakalak bir tane ne yedüğü belirsiz” diyerek başladı.

G*tünüzden Element Uydurmayın

Aygün Aydın

Konuşmasına “G*tünüzden element uydura uydura bir hal oldunuz” diye devam eden Aygün, Hakan Sabancı hakkında söylemediği şeylerle itham edildiğini söyledi. Hatta konuştukça daha da öfkelenen Aygün Aydın “Sizi kim koydu o televizyonun başına?” diyerek Serengil için “Sen git önce botokslarını düzelt, uzaylı gibi bakıyorsun” dedi. Tüm bunlarla yetinmeyen Aydın konuyu “Yemin ediyorum hepinizle uğraşırım, benim canımı sıkmayın. Oraya gelirim seni döverim, cezası neyse de çekerim” noktasına kadar getirdi.

Seren’den Aygün’e Araba Benzetmesi

Dün yaşanan bu gerilimin ardından bugünkü programda Seren Serengil dünün intikamını çok fena aldı doğrusu. Bir araba örneği vererek Aygün Aydın’a oldukça ağır imalarda bulundu. Serengil konuyu ele almaya başladıktan sonra Bircan Bali ve Arto resmen arkalarına yaslanıp keyifle Serengil’i dinlemeye başladılar. Serengil konuşmasına “Kızım ben seninle ilgili bir şey söylemedim, bunlar söylediler” diyerek konuyu esprili bir şekilde açtı. Ardından kilometresi az ve çok olan arabalarla ilgili örnek vermeye başladı. “Araba dersin 83 yılından ama kilometresi az dersin. O daha makbuldür. Araba eskimiştir ama kilometresi azdır. Az kullanılmıştır. Diğer araba ise 2021 araba ama kilometresi dayanmış 200 bine. Hayatta alınmaz bu araba” diyerek Aygün Aydın’ı daha da kızdıracak imalarla cevabını vermiş oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz