Seren Serengil’den Bomba İddia! İbrahim Tatlıses, Derya Tuna’yı Gülben Ergen İle Aldatmış…

Seda Ergin

Haberler

22 Aralık 2020

Seren Serengil’den Bomba İddia! İbrahim Tatlıses, Derya Tuna’yı Gülben Ergen İle Aldatmış…

Gündemi kasıp kavurmaya bayılan Seren Serengil’den yeni bir bomba var. Şaşırdık mı? Tabii ki hayır! Bu haber tüm taşları yerinden oynatacak! Seren Serengil, Beyaz TV’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programının sunucularından biri. Eleştirmeni ve habercisi desek daha doğru olur. Çünkü programda bütün bomba haberleri kendisi patlatıyor. Bugünlerde programda öyle bir şey söyledi ki şok olacaksınız!

Seren Serengil her gün yayına farklı bir gündemle geliyor. Geçenlerde İbrahim Tatlıses’in yıllar sonra yeniden ekranlara gelen programını İbo Show’u taşlar gibi bir söz söylemişti. “Hastane odası gibi İbrahim Tatlıses’i sürekli ağlatıyorsunuz” gibi nidalarında bulunmuştu.

İbrahim Tatlıses’in Geçmişini yerlere Serdi!

Bugün de İbrahim Tatlıses ile ilgili farklı bir gündemi ortaya koydu Seren Serengil. Her zamanki gibi programda dedikodunun dibine vuruluyordu. Gülben Ergen’in korona olduğu haberi hakkında konuşmaya başladılar. Sonra konu döndü dolaştı İbo Show’a geldi.

Geçen haftalarda Gülben Ergen İbo Show’a konuk olmuştu. Söylemezsem Olmaz ekibi de Gülben Hanım’ın programdaki davranışlarını eleştirdi de eleştirdi. Öyle ki Bircan Bali üşenmeyip kalktı, Seren Serengil’in yanına gitti ve Gülben Ergen’i taklit etti. Gülben Hanım’ın programda İbrahim Tatlıses’e kur yaptığını iddia ediyorlardı.

İşte tam o anda Seren Serengil’den bomba geldi! “Ama eski sevgilisi tabii yapacak yani!” deyince bir kahkaha koptu. Diğer sunucular şok oldu. Seren Hanım’dan kaçar mı? Başladı olayın iç yüzünü anlatmaya.

Yıllar önce Maksim’de birlikte sahne aldıkları dönemde Gülben Ergen ve Seren Serengil arasında büyük bir gerilim olmuştu. Seren Serengil, Gülben Ergen’i göndermek istemişti ama başaramamıştı. Seren Hanım’ın şimdiki iddialarına göre Gülben Ergen ve İbrahim Tatlıses o dönemlerde sevgiliymiş. Öyle ki İmparator Gülben Ergen’in alnından öpüp sahneye çıkıyormuş. Seren Serengil’in Gülben Ergen’i gönderme çabalarının başarısız olması da bu yüzdenmiş.

Magazin bombası Seren Serengil bunları anlatırken Bircan Bali’nin takıldığı bir nokta daha vardı. “Derya Tuna ile Gülben Ergen o anda arkadaş mıydı?” diye soruverdi. Seren Hanım da “Arkadaştı.” yanıtını vererek şok yarattı.

Geçtiğimiz yıllarda “Duymayan Kalmasın” programında Seren Serengil’in Gülben Ergen iddiaları üzerine Gülben Hanım şikayetçi olmuştu. Seren Hanım da tedbir kararıyla 3 gün hapis yatmıştı. Bakalım Gülben Ergen bunları duyunca neler olacak? Yer yerinden oynayacak!

Söylemezsem Olmaz programındaki konuşmaları buraya bırakıyoruz.

Benzer Haberler

zulu 22 Aralık 2020

oof seren belki arastirilsa seninde ilişkin vardır gecmiste ibrahim tatlises le kimin olmamiski gecmiste

Ahmet 22 Aralık 2020

Ya ne ıstıyon Gülben Ergen den sen Seren Serengil hanıfendı

Murat 23 Aralık 2020

Kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş

Mustafa 23 Aralık 2020

Para olunca yolgecen hani gibi gelen ugramisssssss😂😂

Zeynep 23 Aralık 2020

Seren Serengil hiç bir zaman sanatı ile ön planda olan bir hanım efendi olmayı başaramamış bir garip bu durumda yıllardır süre giden iticiliğine iticilik kataran gündemde kalma çabalarında olan bir zavallı…Gülben Ergen 3 çocuk annesi olmuş yıllar geçmiş her ne yaşandı ise yaşanmış ve şimdi halkın tüm ülkenin sevdiği bir Sanatçı herşey den önemlisi bir anne olarak anılması ki anne olmayan annenin halinden anlamaz anlayamaz(Seren hanım ve bu tipler dışındaki herkesi tenzih ediyorum) … İnsanların geçmişini irdeleyen Seren hanım rahmetli babanız, ve cüretkar ropörtajlarınız ile tanınmanın ötesine geçemediniz ve hala bugün dahi o kanalda sizden mesleki olarak daha üstün insanların dedikoduları sayesinde ekmek yiyorsunuz… Kadının düşmanı erkekler değil sizlersiniz (!) yabancı biri konuşsa sırf anne ve kadınlığı hürmetine susturacaktınız ama nerede o insanlık… Her kuşun eti yenmez ve siz çekirgeyide geçtiniz zıplama konusunda dilerim geçmişlerini ayaklar altına aldıklarınızdan biri size hukuki en güzel şekilde cevabınızı verir… Keşke kalp estetiği olsa idi size biraz vicdan yüklemesi yaptırabilmek için vicdan sahibi vatandaşlar seve seve bağış yaparlardı

Ahmet 4 Ocak 2021

Bircan ballimi sallantımı siz kimsiniz ya insanlari geçmişi sizi ilgilendirmez herkes hata yapar ınsanoglu hata yapmak için gelmiş dünyaya peygamber degil yani

Çagrı 5 Haziran 2021

Zeynep hanım ne yazmişsın bee 👏👏👏

Yorum Yaz