Seren Serengil’den Bomba İtiraf! Her Şeyi Gündemde Kalmak İçin Yapıyormuş: “Sazanlar Atlar Beni Konuşur!”

Aleyna Özyaman

Haberler

27 Şubat 2021

Seren Serengil’den Bomba İtiraf! Her Şeyi Gündemde Kalmak İçin Yapıyormuş: “Sazanlar Atlar Beni Konuşur!”

Söylemezsem Olmaz programının gündem belirleyen yorumcusu Seren Serengil’den bugün bomba bir itiraf geldi; meğerse her yaptığını gündem olmak ve gündemde kalmak için yapıyormuş!

Seren Serengil

Bildiğiniz gibi Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz programının demirbaş yorumcularından biri olarak karşımıza çıkıyor. Güzel yorumcu, biricik kankitosu Arto ve Bircan Bali’yle birlikte haftaiçi her gün dedikodu kazanına odun atarak fokurdatıyorlar! Fakat programda ortaya atılan iddiaların birçoğu asparagas çıkıyor.

Söylemezsem Olmaz

Seren Serengil’den Cansu Dere’ye Yakarış!

Ancak yine de iddialardan ve insanlar hakkında yorum yapmaktan geri durmuyorlar. Hatta bazen sadece gerçek kişilere değil, kurgusal karakterlere bile program içerisinde bol bol giydiriyorlar.

Seren Serengil

Kanal D’nin reyting rekortmeni “Sadakatsiz” dizisini duymayan yok. Fakat dizinin kötü karakterleri “Derin” ve “Volkan” her hafta sosyal medyadan bol bol kötü yorum alıyor. Bu kötü yorumlardan biri de Seren Serengil’den geliyor.

Hatta Seren Serengil kendisini o kadar diziye kaptırmış ki, dizide “Derin” karakterini canlandıran Melis Sezen ile fotoğraf paylaşan Cansu Dere’nin fotoğrafına yorum yaparak isyanını dile getirdi: “Ona lütfen paye verme o senin kocanı ayarttı yuvanı yıktı. Onu canlandıranı bile yanına alıp fotoğraf çektirtme metreslerin dört duvar arasında otel odalarında fotoğrafsız bir yaşamları vardır. Hele temiz kadınların yanından değil, semtinden geçememeliler. Lütfen şununla fotoğraf çektirme. Sinirim bozuldu lütfen Cansu’cuğum. Görgüsüz annenin metres kızı, metresten bozma eş o. Beynim yandı gece gece. Kadınla fotoğraf çektirerek onun yaptıklarını hafifletip alenileştiriyorsun. Biz düzgün kadınlar bu pisliklerle savaşmalıyız!”

blank

Hepsini Bilerek Yapıyormuş!

Seren Serengil’in bu yorumu; kısa sürede magazin gündemine bomba gibi düştü ve dalga konusu olmaya başladı. Fakat Seren Serengil’den bugün bomba bir itiraf geldi ve bu açıklamaları gündemde kalmak için yaptığını söyledi. Ayrıca açıklamanın başında önümüzdeki sezon bir kadın programı yapma hayali olduğunu da dile getirdi.

blank

“17 yıldır televizyonda program yapıyorum. Son 7 yıldır yorumculuğumu çok sevdikleri için bu durakta kaldım. Kadın programı en büyük hayalim. Önümüzdeki yıl kariyerime böyle devam etmeyi planlıyorum. Ben yıllardır çoğu kişinin pilinin bitmesine rağmen neden mi hep gündemde ve televizyonda kaldım? Hemen anlatayım; her hafta kendime bir konu bulur, ortaya bir laf söylerim; bu diziyle ilgili olur, şahısla ilgili olur sonra sazanlar atlar beni konuşur. Kimi zekama hakaret eder kimi saplantılı der ne dedikleri önemli değil ama bu bana hep gündem olarak geri döner. Fakat magazin programı yapan biri olarak hiçbir rakibimiz kalmaması tamamen strateji ve kendi gündemini kendin oluşturmandan geçtiğini bildiğimden; bana denilenleri ve sazanları beni gündemde tutmaya hizmet ettiklerinden ötürü seve seve sineye çekerim”

Ama evet, Seren Serengil bize sazan dedi arkadaşlar…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz