Seren Serengil’den Eşek Şakası! Önce Manevi Babam Dedi Sonra Yüreğini Ağzına Getirdi

Buket S

Haberler

17 Mayıs 2021

Seren Serengil’den Eşek Şakası! Önce Manevi Babam Dedi Sonra Yüreğini Ağzına Getirdi

Söylemezsem Olmaz’ın çılgın yorumcusu Seren Serengil, bayramı Maldivler’de geçirdi. Sunuculuğun yanında moda ve kozmetik sektöründe de faaliyet gösteren Serengil, yeni ayakkabı ve mayo koleksiyonunun çekimleri için ekibi ile birlikte Maldivler’e gitti.

Hem Keyif Hem İş

Rüzgarlı havaya rağmen deniz kıyısında keyif yapan Seren Serengil, hem tatil yaptı hem de çalıştı. Yeni koleksiyonu için poz veren ünlü sunucu, hava şartları sebebiyle zaman zaman zorlandı.

Duygusallığını Saklayamadı!

blank

Tatil süresince duygusal bir ruh haline büründüğü paylaşımlarından sezilen Seren Serengil, manevi babası olarak gördüğü 22 yıllık menajeri İzzet Aral ile verdiği pozu sosyal medya hesabında paylaştı. Fotoğrafa son derece duygusal bir mesaj ekleyerek İzzet Aral’a olan sevgisini takipçileriyle paylaşan Serengil, manevi babasına hınzır bir şaka yaptı.

blank

Covid19 pandemisi sebebiyle ülkeler arası seyahatler bazı kurallara tabi tutuldu. Bu kurallar arasında, ziyaret öncesi, sonrası ve ziyaret esnasında PCR testi yaptırmak da yer aldı. Maldivler de bu kurallara riayet ederek, ülkeyi ziyaret eden misafirlere covid testi yaptı.

Menajerini Şakaladı!

blank

Katalog çekimleri için adada bulunan Seren Serengil ve ekibi de test yaptıran misafirler arasında yer aldı. Ünlü sunucu manevi babası ve menajeri İzzet Aral’a şaka yaparak onu şoka uğrattı. Otel personelini ve test yapan doktoru ayarlayarak İzzet Aral’ın testinin pozitif çıktığını söyleten Seren Serengil, o anları video kaydına alarak sosyal medya hesabında paylaştı.

Şaka videoları izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Covid testinin pozitif çıktığını öğrenir öğrenmez afallayan İzzet Aral, duyduklarına inanamadı. Covid testi pozitif çıkan misafirlerin 15 günlük karantine süresi boyunca adada kalmasını gerektiren kurallar sebebiyle duruma ititraz eden Aral’ın o anları, sosyal medyada kahkaha tufanı yarattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz