Seren Serengil’den Jet Tepki! Annesi Nevin Serengil’in Gülben Ergen’in Postunu Beğenmesini Kaldıramadı

Seda Ergin

Haberler

2 Ocak 2021

Seren Serengil’den Jet Tepki! Annesi Nevin Serengil’in Gülben Ergen’in Postunu Beğenmesini Kaldıramadı

Magazin gündeminin her zaman tam merkezinde olan Seren Serengil bu kez fena tepki gösterdi. Annesi Nevin Serengil, Seren Serengil’in uzun zamandır küs olduğu Gülben Ergen’in postunu beğendi. Bunun üzerine Seren Serengil annesine tepki gösterdi.

Seren Serengil geçtiğimiz günlerde hastalığıyla gündeme gelmişti. Mide ameliyatı sonrası kilo vermeyi durduramayan Serengil, bu kez geri dönüşüm ameliyatı olmaya hazırlanıyor. Durumunun doktorlar tarafından bir hayli kritik olduğu söylenen ünlü sunucu, hassas bir dönemden geçiyor.

Önceki akşam ailesi ve arkadaşlarını evine toplayan Seren Serengil, çılgınlar gibi eğlenmişti. Maaile yılbaşı eğlencesini Instagram hesabından storylerle paylaşmıştı.

Seren Serengil’in yaptığı her hareket, söylediği her söz olay oluyor! Tahmin edersiniz ki bu eğlence videoları da çok konuşuldu. Seren Serengil, bu paylaşımlarıyla sosyal medyada tepki yağmuruna uğradı. Söylemezsem Olmaz programında hastalığıyla ilgili her şeyi ortaya koymasıyla tüm izleyenler süreçten haberdardı. Seren Hanım’ın da böylesi eğlence videoları paylaşması üzerine takipçiler “Hani sen hastaydın!” yorumlarında bulundu.

Seren Hanım’ın sıkı takipçilerinden biri de onun huyunu biliyor anlaşılan! Bakın neler yazmış:

Bu Kez de Annesine Küstü!

Seren Serengil’in verdiği bu yılbaşı partisinde annesinin gözükmemesi zaten dikkatlerden kaçmamıştı. Yukarıda gördüğünüz gibi takipçiler çok dikkatli. Hemen Seren Serengil’in takipçi listesini mercek altına almışlar. Anne Nevin Serengil’in takipçi listesinde olmadığını görünce sorgulamalar başladı.

Ortaya atılan iddialara göre Nevin Serengil, kızı Seren Serengil’in bir süredir küs olduğu Gülben Ergen’in Instagram’dan paylaştığı albüm postunu beğenmiş. Seren Hanım da buna tepkisiz kalır mı? Kalmamış da! Bu kez de annesine küsmüş ve Instagram’dan takibi bırakmış. Seren Serengil’in küs olmadığı biri kaldı mı?

İddialara göre Seren Hanım’ın annesi bu nedenle yılbaşı partisinde yokmuş! Nevin Serengil de kızından tepki görünce beğeniyi hemen geri almış. Seren Serengil böylesi hastalıkla mücadele ederken bunların yaşanması da herkesi sorgu suale düşürüyor haliyle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz