Seren Serengil’den Kötü Haber Geldi! Söylemezsem Olmaz’ın Göz Bebeği Ameliyata Giriyor. Bakın Hastalığı Neymiş

Buket S

Haberler

7 Haziran 2021

Seren Serengil’den Kötü Haber Geldi! Söylemezsem Olmaz’ın Göz Bebeği Ameliyata Giriyor. Bakın Hastalığı Neymiş

Dumping sendromu ile boğuşan Seren Serengil sevenlerine kötü haber verdi. Az önce sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla ameliyata gireceğini duyuran ünlü sunucu bugün ekranda olamayacağını bildirdi.

Zayıflayayım Derken Dumping Sendromuna Tutuldu

Ünlü sunucu Seren Serengil geçtiğimiz yıllarda iki kere mide küçültme ameliyatı geçirmiş, ardından da dumping sendromuna yakalanmıştı. Ameliyatlardan sonra kilo vermeyi durduramayan Serengil 46 kiloya kadar düşerek sevenlerini korkutmuştu.

Hayatı Tehlikeye Giriyor

blank

Mide küçültme ameliyatlarından sonra ünlü sunucu bir türlü kendini toparlayamadı. Yemek yiyemeyen, yediğini de kiloya dönüştüremeyen Serengil’in vücudunda yalnızca 4 kg yağ kaldı ve bu durum güzel sunucunun hayatını tehdit etmeye başladı. Bu sebeple sık sık hastanelik olan ünlü sunucunun sağlığına kavuşması için bu ameliyatın etkilerini tersine çevirecek bir başka ameliyat olması gerekiyor. Ancak zayıflayan bünyesi böyle bir opesaryonu kaldıramayacağı için biraz daha toparlanmayı bekliyor.

Bomba Açıklamalar Yapacaktı

blank

Tüm bunların arasında çalışmaya devam eden Seren Serengil hafta sonunu yatının restorasyonu ile ilgilenmek için Fethiye’de geçirdi. Yatına ait her detayla ince ince ilgilenen Serengil, marinada yürüdüğü sırada bir video çekerek takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Ünlü sunucu video sırasında “Pazartesi günü bomba gibi bir açıklama yapacağım” diyerek takipçilerine programı izlemeleri için çağrı yaptı. Sunacağı iddia ile ilgili belgeleri de topladığını iddia eden Serengil, ne yazık ki amacına ulaşamadı. Ünlü sunucu’nun yayınladığı videoyu sosyal medya hesabından kaldırması da gözden kaçmadı.

Yine Hastanelik oldu

blank

Yaklaşık yarım saat önce hastaneye kaldırılan ünlü sunucu durumunu takipçileri ile paylaştı. Geçirdiği ameliyatlardan ve su içmediğinden dolayı böbreklerinde taş oluşan Seren Serengil hemen hastaneye yatırıldı. Ünlü sunucu önümüzdeki dakikalarda ameliyata girmeye hazırlanıyor. Seren Serengil’e acil şifalar diliyor ve sağlığına kavuşmasını dört gözle bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz