Seren Serengil’den Masumiyet’in Hale’si Hülya Avşar’a Oyunculuk Dersi: İkisi de Kötü

Buket S

Haberler

6 Mayıs 2021

Seren Serengil’den Masumiyet’in Hale’si Hülya Avşar’a Oyunculuk Dersi: İkisi de Kötü

Ünlü sunucu Seren Serengil, hafta içi her gün Beyaz Tv’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında sevenleri ile buluşuyor. Serengil’in açıklamaları, adeta bomba etkisi yaratıyor.

Hastalıkla Boğuşuyor!

Seren Serengil şu sıralar Dumping Sendromu ile mücadele ediyor. Yıllar önce geçirdiği mide küçültme ameliyatından sonra kilo vermeyi durduramayan Serengil, günden güne eriyor. 46 kiloya kadar düşen ünlü sunucu, geçtiğimiz günlerde programa ara vererek, tedavi amaçlı bir tatil yapmıştı. Şu sıralar kendini daha iyi hisseden Seren Serengil, kısa tatilin ardından ekranlara geri döndü.

Zehir Zemberek açıklamalar!

blank

Sunucu Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz’ın bu günkü bölümünde, dizileri yorumladıkları kısımda yine zehir zemberek açıklamalara imza attı. Hülya Avşar ve Ertuğrul Postoğlu ile ilgili konuşan Serengil’in sözleri bomba etkisi yarattı.

Rol Arkadaşının Çenesini Çıkarmıştı!

blank

Masumiyet dizisinde Hale Ilgaz karakterine hayat veren Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde Rol Arkadaşı Ertuğrul Postoğlu’nun çenesini çıkarmıştı. Senaryo gereği, eşi İsmail Ilgaz’ı canlandıran Ertuğrul Postoğlu’na tokat atan Hülya Avşar, gücünü dengeleyememiş ve rol arkadaşında ağır hasar bırkmıştı. Ertuğrul Ilgaz konu ile ilgili “Hülya yakın dostum. Sık sık Fenerbahçe-Beşiktaş dostluğunu yâd ediyoruz. Sahnenin gerçekçi olması için Hülya’yı bir parça harekete geçirmek istedim. Ama onun da eli çok ağırmış.” şeklinde açıklama yapmıştı. Olaydan sonra hemen hastaneye kaldırılan ünlü oyuncunun doktoru, hasarın büyük olduğunu ve ilaçla tedaviye başladıklarını açıklamıştı.

Seren Serengil Oyunculuk Dersi Verdi!

blank

Hülya Avşar’ın Ertuğrul Postoğlu’na tokat attığı o sahneyi yorumlayan Seren Serengil, olayla ilgili ‘Hülya tokadı düzgün atamıyor. Ertuğrul da alamıyor. Tokat gelirken kafasını çevirmesi lazım ama çevirmiyor. İkisi de kötü!’ açıklamasında bulundu. Ünlü sunucu sahnenin nasıl olması gerektiği ile ilgili Avşar Ve Postoğluna ders verdi! Serengil’in açıkamasına destek Arto’dan geldi. Arto, olayla ilgili ‘Hülya uzun süredir ekranda yoktu, şimdi kendimi göstereceğim diye var gücüyle vurmuştur!’ şeklinde konuştu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz