Seren Serengil’den Pot Kırma Show! Müslüm Gürses’in Eşi Muhterem Nur’un Vefat Ettiğini Bilmiyormuş

Seda Ergin

Haberler

5 Ocak 2021

Seren Serengil’den Pot Kırma Show! Müslüm Gürses’in Eşi Muhterem Nur’un Vefat Ettiğini Bilmiyormuş

Seren Serengil, son zamanlarda “Söylemezsem Olmaz” programında yaptığı sansasyonlarla magazin gündeminden hiç eksik olmuyor! Ne zaman eksik oldu ki? Bu kez de gündem konusu rahmetli Müslüm Gürses’in şarkılarını seslendiren Bülent Çevik oldu. Bu konu ile ilgili tartışma yapılırken Seren Serengil, Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur’un vefat ettiğini bilmediğini belli ederek fena pot kırdı!

Seren Serengil’in Annesi de Gündemen Düşmüyor

Seren Serengil ve annesi Nevin Serengil, geçtiğimiz hafta en çok konuşulan isimlerdendi. Nevin Serengil’in, Seren Hanım’ın yıllardır küs olduğu Gülben Ergen’in fotoğrafı beğenmesi ve Seren Serengil’in de annesini takipten çıkarmış olması üzerine uzun uzun yorumlar yapıldı.

Seren Serengil de bu konuyu bambaşka bir şekilde açıkladı. Annesini hakkında yapılan haberleri ve yorumları görmemesi için 2 ay önce engellemiş.

Meğer Seren Serengil, annesinden ikinci kez mide ameliyatı olduğunu gizlemiş. Nevin Serengil de bunu öğrenince isyanını Gönül Yazar’a anlattı. Gönül Yazar’ın Seren Hanım’ı sormak için Nevin Serengil’i araması üzerine Nevin Serengil şu sözleri söyledi: “Canım Gönülüm; biliyorsun mide ameliyatı olmuştu, gitmiş bir daha ameliyat olmuş. Sürekli kilo veriyor bu da tehlikeli. Su içmesi, vitamin alması gerekiyor, hiç laf dinlemiyor. Ben çok üzülüyorum ama hiçbir şey yapamıyorum.

Seren Hanım’dan Pot Kırma Show

Seren Serengil, bugün beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında bir pot kırdı. Olay şöyle başladı: Müslüm Gürses’e çok benzemesiyle bir dönem çok konuşulan Bülent Şevik’in Müslüm Gürses’in şarkılarını söylemesi üzerine tartışılıyordu. Bülent Şevik, telefon bağlantısıyla programa bağlanmıştı.

Seren Serengil, Bülent Şevik’e “Ama ailesi ve eşi sizin Müslüm Bey gibi şarkı söylemenizi istemiyor.” sözlerini söyledi. Bülent Şevik de bunun üzerine, “Ben rahmetli Muhterem Hanım’la da görüşmüştüm.” deyince olay koptu.

Seren Serengil, “Rahmetli değil dimi?” dedikten sonra Muhterem Hanım’ın vefat ettiğini öğrenince başından kaynar sular döküldü! “Ay çok özür dilerim, haberim yok.” sözlerini söyleyen Seren Serengil sosyal medyanın çoktan diline düştü.

Gelen yorumlar ise şöyle:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz