Seren Serengil’den Şeyma Subaşı’na Şok İthamlar! Bu Sözler Kavgada Bile Söylenmez: “Zengin Koca Avcısı…”

Aleyna

Haberler

24 Mayıs 2021

Seren Serengil’den Şeyma Subaşı’na Şok İthamlar! Bu Sözler Kavgada Bile Söylenmez: “Zengin Koca Avcısı…”

Söylemezsem Olmaz’ın kaos yüklü magazin kraliçesi Seren Serengil’in hedefinde bugün Şeyma Subaşı vardı! Ünlü Instagram güzelimiz için demediğini bırakmayan Seren Serengil, Şeyma’ya saygı duymadığını da söylemekten çekinmedi.

Seren Serengil Şeyma Subaşı’nı Hedef Aldı!

Hem Şeyma Subaşı hem de Seren Serengil Türk magazincilerinin yakın markajdan takip ettiği iki ünlü isim! Ne yapsalar ya da ne yapmasalar haklarında çıkan iddiaların ve söylentilerin sonu gelmiyor. Ancak Seren Serengil’i Şeyma Subaşı’dan ayıran ufak bir fark var. Seren Serengil, yaptığı ya da söylediği her şeyin magazinde gündem olmak ya da gündemde kalmak için olduğunu her seferinde dile getiriyor. Bu yüzden Seren Serengil’in bazı absürt çıkışlarına artık eskisi kadar şaşırmıyoruz.

blank

Fakat Şeyma Subaşı Türkiye’de olmasa bile her paylaştığı video ya da fotoğraf sayesinde gündem olmayı başarıyor. Hatta hiç paylaşım yapmadığı zamanlarda da kendisi hakkında “estetik” iddiaları ortaya atılmaya devam ediyor. Kısaca Şeyma Subaşı bir şey yapsa da suçlu oluyor, bir şey yapmasa da! Şu sıralar Mısırlı milyarder sevgilisi Meedo ile düğün hazırlıklarına devam eden güzelimiz Instagram hesabını aktif olarak kullanmıyor.

blank

Şeyma’ya Zengin Koca Avcısı Dedi!

Henüz birkaç aydır birlikte olan Şeyma ve Meedo; çocuk sahibi olacakları için bir an önce nikah masasına oturmak istiyor. Şeyma Subaşı da açık açık hamile olduğunu söylememiş olsa da; Instagram paylaşımlarıyla takipçilerine mesajlar vermeyi ihmal etmiyor. Ancak Şeyma Subaşı’nın bu tutumu Söylemezsem Olmaz’ın haşin yorumcusu Seren Serengil’i oldukça kızdırmış! Şeyma Subaşı hakkında ağır konuşmaktan geri durmayan Seren Serengil; “Bu tipleri taktir etmek benim yaradılışımda olmayan bir şey. Bunlar evli adamlardan çocuk doğurup, bunları kafa kola alıp evliliğini yıkıp bu şekilde zengin adam avcılığı tipler bunlar. Benim için Şeyma bu! Biliyorsun Şeyma, Acun evliyken hamile kaldı insanların evliliğini yıktı. Ondan sonra da çekti gitti!” açıklamasıyla Şeyma Subaşı için zengin koca avcısı dedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz