Seren Serengil’den Şok Eden Paylaşım! Köpüklü Banyo Yaparken…

Buket S

Haberler

21 Mayıs 2021

Seren Serengil’den Şok Eden Paylaşım! Köpüklü Banyo Yaparken…

Söylemezsem Olmaz’ın gözde yorumcusu Seren Serengil sosyal medya hesabında köpüklü banyo görüntülerini paylaştı. O paylaşımlarla yer yerinden oynadı.

Durumu Kötüye Gidiyor!

Dumping sendromu ile mücadele eden ünlü oyuncu Seren Serengil’in durumu gittikçe kötülüyor. 46 kiloya kadar düşen ünlü şarkıcı ve sunucu Seren Serengil’in vücudunda yalnızca 4 kg yağ kaldığı ve bu durumun ünlü sunucunun hayatını tehlikeye attığı öğrenildi.

Çalışmaya Devam!

blank

Rahatsızlığına rağmen çalışmaya devam eden ünlü sunucu Seren Serengil’in kariyeri şarkıcılık ve sunuculukla sınırlı değil. Güzel şarkıcı aynı zamanda moda ve kozmetik sektörlerinde de faaliyet gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde mayo, bikini ve ayakkabılardan oluşan yeni koleksiyonunun tanıtım çekimleri için Maldivler’e uçan Seren Serengil’in tasarımları çok konuşulmuş hatta taklit tasarımlar olduğu iddia edilmişti.

Ürünler Çok Tutuluyor!

blank

İddialara aldırmayan ünlü sunucu, sosyal medya hesabından koleksiyonunu tanıtmaya devam etti. Ancak tanıtımını yaptığı tek ürün ayakkabı ve mayolar değildi. Serengil, öncüsü olduğu kozmetik ürünlerinin reklamını da sosyal medya hesabından yaptı. Göz kreminin çok rağbet gördüğünü ve 10 Haziran tarihine kadar ellerinde yalnızca 90 adet krem kaldığını belirtti.

Köpüklü Tanıtım Videosu!

Ürünlerin gördüğü ilgiden son derece memnun olan Seren Serengil, Maldivler’de kozmetik ürünleri için kendi reklam filmini çekti! Köpük dolu bir küvette kendi markasına ait havyarlı şampuan ve saç kremini tanıtan Serengil’in o anları çok konuşuldu. Maldivler manzarasına karşı köpüklü banyo keyfi yapan ünlü sunucu, fonda slow bir müzik eşliğinde kendi kozmetik markasına ait ürünleri tanıttı. Seren Serengil o videoları “Havyarlı şampuan ve saç kremimiz satışa hazır. Sitemiz 1 Haziran’da açılıyor. Havyarlı şampuan ve saç kremimiz, altın tozlu vücut bakım setimiz, havyarlı vücut bakım losyonlarımız, burca göre aromaterapi yağlarımız, mayolarımız, ayakkabılarımız, bayılacağınız her şey… Sizlerle tanışmaya hazır!” notu ile paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz