Seren Serengil’den Somer Sivrioğlu’na Sert Sözler: “Masterchef Olmasa Sana Kim Niye Baksın?”

Dilek

Haberler

13 Kasım 2020

Seren Serengil’den Somer Sivrioğlu’na Sert Sözler: “Masterchef Olmasa Sana Kim Niye Baksın?”

Hepimizin TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef programından tanıdığımız Somer Sivrioğlu, yarışmada da sürekli bahsettiği gibi Avustralya’da yaşayan ve orada restoran işleten bir Türk şef. geçtiğimiz günlerde gazetecilere bir kadın ile yakalanan Somer Şef, gergin anlar yaşamış ve gazetecilere kamerayı kapatmalarını söylemişti. Her fırsatta polemikler kraliçesi olduğunu kabul edeceğimiz sözlere imza atan Seren Serengil ise Masterchef’in Somer Şef’ini yerden yere vurdu.

somer sivrioğlu

Somer Sivrioğlu Cephesinde Neler Olmuştu?

18 yıldır Aslı Sivrioğlu ile evli kalan Somer Sivrioğlu’nun Derin ve Deniz adlarında iki de çocuğu var. Avustralya’daki restoran işlerini eşiyle birlikte yürüten Somer Şef, geçtiğimiz sezonlarda Masterchef çekimleri için İstanbul’a gelmiş ve esmer bir kadınla görüntülenmişti.

somer şef eski eşi

Somer Şef’in Aldatma Skandalı

Masterchef programından bir editörle otelden çıkarken yakalanan Somer Şef’in, eşini aldattığı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Set ekibinden biri olduğu anlaşılan kişiyle otelde öğle yemeği için buluşmalarının objektiflere yakalanacağını düşünmemiş olacaklar ki, alelacele mekandan çıkıp hemen taksiyle uzaklaşmışlardı.

somer şef aldatma

Somer Şef ve Sevgilisinden “Pazar” Pozları

Somer şef ve Masterchef editörünün arasındaki ilişki uzun bir süre açıklığa kavuşmadı. Acun Ilıcalı da en çok izlenen programlarından birinde jüri olan Somer Şef’in bu skandallara karışmasını pek hoş karşılamamış olacak ki, olayların üstü yavaş yavaş kapatılmaya başlanmıştı. Ta ki Somer Şef, sevgilisi olduğu söylenen kişiyle pazarda alışveriş yaptıkları görüntüler sosyal medyaya düşene dek.

somer şef sevgilisi

Eski Eşten Boşanma Kararı Gecikmedi!

somer şef ailesi

Çıkan haberlerin ve görüntülerin üzerine Aslı Sencer, daha fazla dayanamamış ve hızlıca Somer Sivrioğlu’ndan boşanma kararı almıştı. İhaneti ilk kez arkadaşlarından öğrendiğini duyan Aslı Sencer, ilk ve son kez konuşarak çok zor günler geçirdiğini ve 18 yıllık hayat arkadaşıyla yollarını ayırmak istediğini söylemişti.

Somer Şef’ten Aldatmayı Kabul Eden Açıklamalar Gelmişti

Aldatma haberi üzerine Somer Şef’in sosyal medya hesabına resmen yağmur gibi tepki mesajları yağdı. Verdiği bir röportajın fotoğrafını paylaşan ünlü şefe, takipçileri “Verdiğin röportajda karını nasıl aldattığını anlattın mı?” diye sorulunca sinirlerine hakim olamamış ve “Anlatmadım, bunu öğrenmek isteyecek kadar ruh hastası olduğunuzu düşünemedim” cevabıyla gündem olmuştu.

somer sivrioğlu mastercehf

Somer Şef Bu Sefer Bambaşka Biriyle Görüntülendi

somer şef masterchef

Geçtiğimiz günlerde bir mekandan yanında bir kadın arkadaşı ile çıkan Somer Sivrioğlu, gazetecilere kameraları kapatmaları için ters davranmış ve gergin hallerine engel olamamıştı. Ünlü şefin bu gergin halleri herkes gibi bizim de aklımıza acaba saklamak istediği bir durum olup olmadığı getirdi.

Telaştan Yanlış Arabaya Bindiler

Gazetecilerle karşılaştıkları sırada apar topar arabaya binmeye kalkışan ve yüzünü göstermeyen kişi, yanlışlıkla haber muhabirlerinin arabasına binmeye kalktı. Gergin halleri her hareketlerinden belli oluyordu. Somer Şef ise kameramanlara “Onu bir kapat” diyerek sert çıkıştı. Bu davranışları akıllara yanındaki kişinin eşini aldattığı kişi mi yoksa yepyeni bir macera mı olduğu sorusunu getirdi.

Seren Serengil Verdi Veriştirdi: “Seni Kim Ne Yapsın”

söylemezsem olmaz arto

Bu olay Söylemezsem Olmaz programına konu olunca, magazin programının sunuculuğunu yapan Seren Serengil, Masterchef’in tontiş şefine verdi veriştirdi. Karısını aldattığı için Somer Şef’e ağzına geleni söyleyen Serengil; “Bu Somer Bey nasıl aldatıyor ben de onu anlamadım. Şimdi konuşacağım ama konuşmak istemiyorum. Televizyon programın olmasa seni kim napsın?” sözleriyle gündeme oturdu.

“Acun’un Adamları da Dallas Gibi!”

Programda bulunan diğer sunuculardan biri olan Arto, “Acun’un adamları da maşallah hepsi Dallas gibi. Televizyon programı olmasa şöhret olmasa kimse bakmaz. ” diyerek Serengil’e destekte bulundu.

Somer Sivrioğlu her ne kadar aldatma olaylarıyla gündeme gelmiş olsa da kendisi Türkiye’yi dünya çapında temsil eden ve restoranları olan bir şef. Özel hayatıyla bu şekilde gündeme gelmesi ihtibarını epey zedelemiş olsa da biz kariyer hayatını göz önüne almak istiyoruz ve çetrefilli yollardan geçerek bu noktalara geldiği için kendisini tebrik ediyoruz!

Benzer Haberler

Rızaretti 14 Kasım 2020

Seren aynaya bakıp aynı şeyleri söylemelisin, emin olabilirsin.

Yorum Yaz