Seren Serengil’e Bir Darbe Annesinden Geldi: Kendisi Hakkında Yazılan Kötü Yorumları Nevin Teoman da Beğeniyor!

Aleyna

Haberler

23 Nisan 2021

Seren Serengil’e Bir Darbe Annesinden Geldi: Kendisi Hakkında Yazılan Kötü Yorumları Nevin Teoman da Beğeniyor!

Geçmişten beri Seren Serengil’in ailesiyle arası bir türlü düzelmek bilmiyor! İlk assolist olduğu yıllardan beri magazin gündemine verdiği demeçlerde ailesinin yüreğinde kanayan bir yara olduğundan bahseden Seren Serengil’e bugün yine anne darbesi geldi!

Nevin Teoman ve Seren Serengil

Ailesiyle Arası Düzelmiyor!

Geçtiğimiz aylarda Seren Serengil’in hasımı Gülben Ergen’in bir fotoğrafını beğenen Nevin Teoman magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Bugün ise Nevin Teoman’ın kızı Seren Serengil hakkında yazılan kötü yorumları da beğendiğini öğrendik. İkilinin arası gerçekten de oldukça bozuk anlaşılan!

Nevin Teoman ve Seren Serengil

Oldukça varlıklı bir ailenin tek kızı olan Seren Serengil; geçmiş yıllardan beri kariyerinden ziyade magazin sansasyonlarıyla gündemde olan ve konuşulan biri olarak karşımıza çıkıyor. Gündemde olmak için her şeyi yapabileceğini bizlere kanıtlayan güzel yorumcu, ilk assolist olduğu yıllarda gazeteye verdiği röportajda; “Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim!” açıklamasıyla bugün bile hepimizi şaşırtacak bir itirafta bulunmuştu.

Nevin Teoman ve Seren Serengil

Annesi Olumsuz Yorumları Beğeniyor!

Geçmiş yıllardan beri annesi ve babasıyla sorunlarını çözemeyen Seren Serengil; bugünlerde bile annesi Nevin Teoman ile anlaşmazlıklar yaşıyor. Hatta Seren Serengil, birkaç hafta önce ilk bölümüyle seyircilerle buluşan Camdaki Kız dizisini izlerken; Burcu Biricik’in canlandırdığı Nalan karakterinin baskıcı annesini kendi annesine benzetmiş ve Instagram hesabından annesini etiketleyerek mutlaka diziyi izlemesini söylemişti!

Nevin Teoman ve Seren Serengil

Üstü kapalı annesine gönderme yapan Seren Serengil bu olaydan sonra; Instagram’da bir takipçisinin “vefat etmiş annem sizi çok seviyordu!” yorumuna cevap vermiş ve kendi annesi hariç bütün annelerin kendisini sevdiğini söyleyerek yine üstü kapalı bir gönderme yapmıştı.

blank

Seren Serengil’in bu göndermelerine sessiz kalmayan Nevin Teoman’ın kızı hakkında yazılan kötü yorumları ve haberleri Instagram’dan beğendiği ortaya çıkınca sosyal medya karıştı! Bildiğiniz gibi pek çok kişi sosyal medyada özellikle de Instagram’da Seren Serengil hakkında eleştiriler yapmaktan geri durmuyor. Ancak güzel yorumcunun annesi Nevin Teoman’ın kızı hakkında yazılan olumsuz yorumları beğenmesi herkesi şaşırttı. Anlaşılan anne kız arasında büyüyen bir gerilim hattı var!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz