Seren Serengil’e Çifte İfşa! Yalanların Ardı Arkası Kesilmeyince Bilirkişiler Konuştu: Meğer Yıllar Önce…

Buket S

Haberler

27 Haziran 2021

Seren Serengil’e Çifte İfşa! Yalanların Ardı Arkası Kesilmeyince Bilirkişiler Konuştu: Meğer Yıllar Önce…

Ekranların olaylı kadını Seren Serengil yıllar öncesine ait bir fotoğraf paylaştı, sosyal medya ayağa kalktı! Fotoğrafa gelen yorumlar bütün gerçekleri gün yüzüne çıkardı!

Hastalık mı İlgi Çekme Çabası mı?

Son zamanlarda dumping sendromu ile boğuşan ünlü sunucu Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz’ın finaline günler kala şiddetli ağrı sebebiyle hastaneye kaldırılmıştı. Kendisinin ve yakınlarının verdiği bilgilere göre safra kesesi ve böbreğinde taş bulunan ünlü sunucunun acilen ameliyat edilmesine karar verilmişti.

Herkes ameliyata girmek için dakika sayan Seren Serengil’den “operasyon bitti” haberi beklerken, Sero birden taburcu olduğunu söylemiş ve aynı gün programdaki koltuğuna otrmuştu. Gerekçe olarak böbreğindeki taşı düşürdüğünü ve safra kesesi ameliyatını programın finalinden sonraya ertelediğini belirten Seren Serengil, finalin hemen sonrasında sevgilisi ile birlikte soluğu Fethiye’de almıştı.

Tasarımlar Çalıntı Çıktı

Seren Serengil’in bu hareketi herkese bu hastalığın ilgi çekmek için yapılan bir hamle olduğunu düşündürmüştü. Henüz bu olayın etkisi geçmeden sosyal medya bambaşka iddialarla yankılandı: Seren Serengil’in ayakkabı ve parfüm şişesi tasarımları çalıntıydı. Bu konu hakkında da bir hayli konuşuldu ancak Sero her zaman olduğu gibi kulak asmadı.

blank

O Fotoğraf Gerçekleri Gün Yüzüne Çıkardı!

Bu gün paylaştığı bir fotoğraf ise Seren Serengil’i yepyeni bir skandala taşıdı! Annesi ile birlikte çekildiği bir fotoğrafı “Babamin objektifinden, yazlık evimizde yıllar önce çekilmiş bir foto. Annem getirdi bende koydum buraya” notu ile paylaşan Serengil’İn foyası kısa sürede ortaya çıktı.

Paylaşımın altına bir takipçisi “Yıl 75, çok iyi hatırlıyorum. Biz de Cevizli kampındaydık, babanızla gelmiştiniz.” şeklinde yorum yapınca işler karıştı. Bu takipçiden gelen bilgiye göre Seren Serengil’in yazlık ev dediği yerin kamp, 1976 olarak söylediği doğum tarihinin ise yalan olduğu ortaya çıktı. Bu yorumu Magazincellspot adlı magazin sayfası kendi sosyal medya hesabında paylaşınca ise olay dallanıp budaklandı.

blank

Öyle sanıyoruz ki Sero’nun yalanlarına katlanamayn eski bir dost, sonunda gerçeği söylemeye karar verdi. Her fırsatta 1976 doğumlu olduğunu söyleyen Seren Serengil’in belki de hiç hatırlamadığı o eski arkadaşı ünlü sunucunun gerçek yaşını ile ilgili Magazincellspot sayfasına bir mesaj attı. O mesaja göre Sero 1969 doğumluydu.

blank

Bakalım Seren Serengil bu iddialarla ilgili bir açıklama yapacak mı? Yoksa her zaman olduğu gibi sessiz kalıp kafasındakileri aslında olanlarmış gibi yansıtmaya devam mı edecek? Bekleyip göreceğiz…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz