Seren Serengil’e Tinder Şoku! Sevgilisi Mustafa Rahman Tohma İfşa Edildi: Büyük Kriz Kapıda

Buket S

Haberler

9 Temmuz 2021

Seren Serengil’e Tinder Şoku! Sevgilisi Mustafa Rahman Tohma İfşa Edildi: Büyük Kriz Kapıda

Söylemezsem Olmaz’ın uçuk kaçık yorumcusu Seren Serengil her gün yeni bir bomba ile karşımıza çıkıyor. Bu seferki olay ise yenilir yutulur cinsten değil! Bir iddiaya göre Seren Serengil sevgilisi Tohma tarafından aldatılıyor!

Hastalıklardan başını kurtaramadı

Geçirdiği gastrik bypass ameliyatlarından sonra dumping sendromuna yakalanan ve bir türlü eski sağlığına kavuşamayan ünlü sunucu, geçtiğimiz haftalarda safra kesei ve böbreğinde taş olduğu gerekçesi ile hastaneye kaldırılmıştı. Ameliyat olacağını açıklayan Seren Serengil, açıklamasının ertesi günü hastaneden taburcu oldu.

blank

Hastaneden çıkar çıkmaz Söylemezsem Olmaz’a katılıp koltuğuna oturan Serengil, program final yaptıktan sonra ameliyat olacağını açıkladı. Ancak program biter bitmez de Tohma’sını koluna takıp Fethiye’ye gitti. Hem tatil yapıp hem de yatının restorasyonu ile ilgilenen ünlü sunucu, geçtiğimiz günlerde İstanbul’a dönerek tedaviye başladı.

Tedavisi Duruşmadan Kaçmak İçinmiş!

blank

Seren Serengil’in tatil dönüşünde hastaneye yatışı, evinde çalışan yardımcısını darp ettiği gerekçesi ile açılan davanın duruşmasından kaçmak için bunu yaptığına yoruldu. Nitekim Seren Serengil o tarihte duruşmaya katılmadı. Ameliyatlar öncesi güç toplamaya çalıştığını söyleyen Serengil, hastaneden çıkınca soluğu tekrar Fethiye’de aldı.

Sabahı Yatında Selamladı

blank

Yatının restorasyonu nihayet tamamlanan ünlü sunucu bu sefer bir otele değil direkt olarak yatına gitti. Sevgilisi ve köpeklerini de yanına alan Seren Serengil, sabahın ilk saatlerini yatının güvertesinde uzanarak karşıladı. O keyifli anlarını sosyl medya hesabında paylaşan Seren Serengil’in bu huzuru çok uzun sürmedi.

Tohma Seren’i Aldatıyor mu?

blank

Bir takipçisi tarafından Seren Serengil’e bir fotoğraf geldi. O fotoğrafa göre sevgilisi Mustafa Rahman Tohma’nın Tinder’da bir hesabı vardı. İsim farklı olsa da profil fotoğrafı Tohma’ydı ve bu fotoğrafı gönderen takipçisi ünlü sunucuya “Tohma Tinder’da geziyor Seren Hanım” yazmıştı.

blank

Fake bir hesap gibi görünen bu profil Seren Serengil’i kızdırmak yerine bir hayli güldürdü. Sero, aynı fotoğrafın üzerine “Bizim Tohma burada yahu, bu taklididir” yazıp sosyal medya hesabında paylaşarak takipçisine esprili bir cevap verdi. Tabii ki bu tepkinin sosyal medyaya yansıyan kısmıydı. Tohmaya yansıyan kısmı nasıl oldu hiç bilemiyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz