Seren Serengili Mustafa Rahman Tohma’yla Nikah Masasına Oturacağı Tarihi Verdi: “Temmuz Ağustos Gibi Düşünüyoruz!”

Aleyna Özyaman

Haberler

12 Ocak 2021

Seren Serengili Mustafa Rahman Tohma’yla Nikah Masasına Oturacağı Tarihi Verdi: “Temmuz Ağustos Gibi Düşünüyoruz!”

Magazin iddiaları, hastalığı, programı ve aşk hayatıyla sürekli gündemde olan Seren Serengil; Hürriyet gazetesine verdiği röportajda Mustafa Rahman Tohma ile Temmuz Ağustos aylarında evleneceğini söyledi! Yüzü bir türlü aşkta gülmeyen Seren Serengil, bu defa mutluluğu Mustafa Rahman Tohma’da bulabilecek mi?

Tohma İle Nikah Masasına Oturuyor!

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma

Kısa süre önce yakın arkadaşı Mustafa Rahman Tohma ile evleneceğini açıklayan Seren Serengil, bu hamlesiyle herkesi şaşırtmayı başardı!

Röportaj sırasında Tohma hakkında şunları söyledi Seren Serengil: “Şöyle söyleyeyim, “bir daha evlenmem” diye düşündüğüm bir dönemden Tohma ile beraber geçtik. Çok yakın arkadaş olduk. Aile terbiyesi almış, nezaketli, çok düzgün bir çocuk. Başımda erkek yok ve bu o kadar zor bir şey ki… Evimden tekneme, ameliyat sonrası refakatçiliğimden ilaçlarıma, psikolojime o kadar çok şeyimle uğraştı ki… Tabii sevgi ve saygımı kazandı. Ama hep arkadaş olarak baktım.”

Tohma’nın kendisine evlilik teklifi anı ise anlatmaktan geri durmadı Seren Serengil: “Yemek yaptığım sırada mutfağa geldi. Makarnayı süzmek için ondan süzgeci istedim. Tam makarnayı süzgece dökerken ‘Benimle evlenir misin? Ama hazır hissettiğinde’ dedi. ‘Nereden çıktı bu şimdi?’ diye karşılık verdim. ‘Seni sevdiğimi biliyorsun. Sevgili olmak bir şeyler yaşamak değil derdim, bunu da biliyorsun. Kaç aydır yan yanayız, bir saygısızlığım olmadı, onu da görüyorsun. Ama seni yalnız bırakamam. Çocuk gibisin, tek başınasın, ne ilacını içersin bensiz ne de sağlığına dikkat edersin. Gittiğimde hep aklım sende kalıyor. Bana müsaade edersen seni çok mutlu edeceğim seni. Yine zamanı sen belirle’ dedi. Ben de ‘Tamam’ dedim.

Düğüne Az Kaldı!

Tohma’nın evlilik teklifine “Evet” diyen Seren Serengil, önceliğinin aşk değil de huzur olduğunu çoğu zaman vurguluyor. Sağlığı düzeldiği zaman Tohma ile nikah masasına oturacak olan Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma’nın evlilik için belirledikleri tarih 2021’in yaz ayları, Temmuz ya da Ağustos!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz