Seren Serengil’in “Çakma” Ayakkabıları “Çakma” Gökçe Kırgız’ı Kızdırınca Ortalık Karıştı: “Allah’ın Varoşu!”

Aleyna

Haberler

16 Mayıs 2021

Seren Serengil’in “Çakma” Ayakkabıları “Çakma” Gökçe Kırgız’ı Kızdırınca Ortalık Karıştı: “Allah’ın Varoşu!”

Seren Serengil’in yeni ayakkabı koleksiyonu sosyal medyayı karıştırdı! Kozmetik sektöründen sonra moda sektörüne de atılan Seren Serengil’in “kendi tasarımı” olduğu iddia edilen ayakkabılar; bir başka modacının tasarımlarına benzerliğiyle sosyal medyayı yıktı geçti. Birçok sosyal medya kullancısı Seren Serengil’e “hırsız” yaftası yapıştırırken; “çakma” Gökçe Kırgız yani Merve Doğan da yeni düşmanı Seren Serengil’e laf söylemekten geri durmadı. Ancak güzel yorucumuzdan Gökçe Kırgız’a yanıt gecikmedi!

Seren’in Ayakkabıları Olay Oldu!

Bugünlerde Maldivler’de ayakkabı ve mayo koleksiyonun çekimlerini tamamlayan Seren Serengil, önceki aylarda kozmetik sektörüne adım atmış; havyarlı şampuan ve yaşlandırmayı geciktiren krem çıkartmıştı. Ticarette yüzü gülen Seren Serengil bu defa da moda sektörünü denemeye karar verdi! Kısa sürede kendi ismiyle ayakkabı ve mayo ürünlerini çıkartan güzel yorumcumuzun tasarımları sosyal medyada olay oldu.

Özellikle de Seren Serengil’in ayakkabıları, ünlü modacı Aminah Abdul Jillil’in tasarımlarıyla neredeyse bire bir benzerlik gösterince; sosyal medya kullanıcıları Seren Serengil’i eleştirmeden duramadı! Bu eleştirilerden biri de Gökçe Kırgız yani Merve Doğan’a aitti. Geçtiğimiz günlerde Gökçe Kırgız ve Seren Serengil arasında başlayan soğuk savaş bugün Instagram’a da sıçradı.

Seren Serengil

Seren Serengil Haddini Bildirdi!

Bir magazin sayfasının gönderisini storysinde; “Sen dürüstlük abidesi olarak halka oynuyordun değil mi? Yorumsuz!” notuyla paylaşan Gökçe Kırgız’a Seren Serengil’den cevap gecikmedi elbette. Bu arada, evet. Başkasının kimliğini yani adını soyadını alan Gökçe Kırgız, Seren Serengil’i ayakkabı tasarımlarını çaldığı için eleştiriyor!

“Taş altında kalırım laf altında kalmam” mottosuyla hareket eden Seren Serengil’den Gökçe Kırgız’a jet bir yanıt geldi; “Kızım ben dürüstlük abidesiyim.. Sen şimdi başkasının kimliğini, hayatını, sesini çalmakla benim markam altında satılacak ayakkabıların modelleriyle bunu bir mi tutuyorsun? Bütün dünyada kullanılan, moda olan platformu olsun, sandaleti olsun, birçok alt tabanı alır sen de istediğin gibi yapardın. Sen bana fazla sataşma, Kıbrıs’taki otelde eğlence müdürünü ayartıp, bir tek kendini çalıştırıp, evini döşettirip o eşyalarda bu yenisiyle oturuyorsun. Bir de evli sevgilin de varmış onun da bilgisi geldi bana. Pespayeliklerini anlattırma. Bak bir düşmanlarıma yerle bir oldular. Sen benim için çerezsin çakma LV takan Allah’ın varoşu! Ben sana çok büyük gelirim. Açığın da çok ona göre. Hadi Yallah!” Seren Serengil’in bu storysinden sonra Gökçe Kırgız, paylaştığı storyi kaldırmak zorunda kaldı!

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz