Seren Serengil’in Çilesi Bitmiyor! Şevval Şahin’e Benzediği İddia Edilen Sero Kanıt İçin Öyle Bir Şey Yaptı ki..

Aleyna

Haberler

19 Temmuz 2021

Seren Serengil’in Çilesi Bitmiyor! Şevval Şahin’e Benzediği İddia Edilen Sero Kanıt İçin Öyle Bir Şey Yaptı ki..

Söylemezsem Olmaz’ın kaotik yorumcularından Seren Serengil’in sosyal medyada yaptığı her şey olay olmaya devam ediyor. Beyaz TV’nin Söylemezsem Olmaz programında yaptığı sert yorumlarla hafızalara kazınan Seren Serengil, programın yaz tatile girmesine bile aldırış etmeden; magazin gündeminde kalmak için sınırları zorlamaya devam ediyor. Güzel yorumcumuzun hangi yaptığı anlatalım bilemiyoruz! Son bir aydaki tüm konularını tek tek anlatmaya kalksak bu yazının sonunu getiremeyiz.

Seren Serengil ve FaceApp Macerası!

Fakat Seren Serengil’in zaman, mekan, durum farketmeksizin her daim gündem olduğu bir konu var. O da şop programları! Kendisine sık sık FaceApp’ten yeni yüz eklemeyi ihmal etmeyen Seren Serengil’in bu konuda ilginç bir tutumu var. Hem kendi yaptığı şopları ve filtreleri kabul etmiyor hem de diğer filtre yapan insanlara Söylemezsem Olmaz programında demediğini bırakmıyor. Eee Seren Serengil olmak kolay değil. Bizler güzel yorumcumuzun düşüncelerini henüz algılayabilmiş değiliz.

Seren Serengil

Hatırlayanlar olacaktır geçtiğimiz aylarda Seren Serengil, eski görümcesi Eylem İpek, Selin Ciğerci ve Selin İmer’in paylaştığı bir fotoğrafı Söylemezsem Olmaz programında yayınlayarak; bunların kim olduğunu tanımadığını ve FaceApp yüzünden tanınmaz hale getirdiklerini söylemişti. Hatta bununla da yetinmeyen Söylemezsem Olmaz ekibi, Eylem İpek, Selin Ciğerci ve Selin İmer’in en kötü çıkmış fotoğrafları ile FaceApp’li fotoğraflarını bir ara getirmiş ve ortadaki farkları gün yüzüne çıkartmıştı.

Şevval Şahin’e Benziyormuş!

blank

Sonrasında da Seda Sayan’ın FaceApp uygulamasında “çocuk” filtresi kullanmasını eleştiren Seren Serengil, Seda Sayan hakkında bol bol atıp tuttu. Fakat Seren Serengil’in uyguladığı şopları bilmeyen yok! Önceki gün Instagram’da bir video paylaşan Seren Serengil’in boyunu uzatmak için filtre kullandığı iddiası ortalığı karıştırmıştı. Ancak bugün yeni bir video ile söylenenlere yanıt veren güzel yorumcumuz 44 kilo olduğunu ve sevgilisi Tohma’nın kendisini üstten çektiği için uzun gözüktüğünü ve Şevval Şahin’e benzediğini iddia edince ortalık karıştı…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz