Seren Serengil’in Çocukluk Arkadaşım Dediği Kişiyle Assolist Olduğu Dönemde Bile Tanışmadığı Ortaya Çıktı

Demet Gümüş

Haberler

7 Şubat 2021

Seren Serengil’in Çocukluk Arkadaşım Dediği Kişiyle Assolist Olduğu Dönemde Bile Tanışmadığı Ortaya Çıktı

Her yaptığı olay, her söylediği gündem olan Seren Serengil yine çok konuşulacak gibi duruyor. Çocukluk arkadaşım dediği kişi ile sahneye ilk çıktığı dönemde bile tanışmadığı ortaya çıktı.

“Çocukluk anılarım, arkadaşlarım”

Seren Serengil, bu hafta sonunu arkadaşlarıyla birlikte Uludağ’da bir otelde geçirdi. Karın keyfini çıkaran Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yine tüm dikkatleri üzerine çekti. Yaptığı açıklamalarla uzun bir süredir gündemi meşgul eden Serengil, yine çok konuşulacak bir olaya da imzasını attı.

“Söylemezsem Olmaz” programının sunuculuğunu yapan Seren Serengil hafta sonunu, aralarında Arto’nun da olduğu birkaç arkadaşıyla birlikte Uludağ’da tatil yaparak geçiriyor. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, bulunduğu otelin arkadaşlarına ait olduğunu bildirdi. “Benim çocukluk anılarım” diyerek andığı arkadaşlarının otelinde keyifli vakit geçirdiği görülen Serengil’in paylaşımı yine gündem oldu.

“Çocukluk Arkadaşım” Dediği Kişilerle Ne Zaman Tanıştı?

blank

Seren Serengil önceki gün Instagram hesabından, “Serkancım, Efsuncum benim çocukluk anılarım, arkadaşlarım…Bana evlerini tahsis etmişler, çocukluğumuzdan beri hep onların otelinde kaldık, kayak yapmayı burada öğrendik. Sizi çok seviyorum ve teşekkür ederim.” notu ile bir paylaşım yaptı. Ünlü şarkıcının bu paylaşımın ardından, yıllar önce çıkan bir haber tartışma yarattı.

blank

Haber, Seren Serengil’in yeni assolist olduğu yıllarda yaşadığı bir olayı gözler önüne serdi. Meğer, Seren Serengil yıllar önce sahnede programını sürdürdüğü sırada Bursalı otelci Serkan Yazıcı tarafından tabak yağmuruna tutulmuş. Yaşadığı olay karşısında şoke eden Serengil ise çareyi soyunma odasına kaçmakta bulmuş. Yıllar önce Seren Serengil’in sahnesini yarım bırakıp kaçmasına neden olan kişinin, önceki gün “Çocukluk arkadaşım” dediği kişi olduğu düşünülüyor.

blank

Yıllar önce yaşadığı olayın ardından Seren Serengil, “Herkes gözünün içine bakmamı bekliyor. Bu nasıl iş?” diyerek açıklamalarda bulunmuştu. Şimdi ise o kişiye “Çocukluk anılarım, arkadaşlarım” şeklinde hitap etmesi kafaları karıştırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz