Seren Serengil’in Çok Konuşulan Mayo ve Ayakkabı Koleksiyonu Satışa Çıktı: Fiyatlar Herkesi Şoke Etti!

Aleyna

Haberler

24 Mayıs 2021

Seren Serengil’in Çok Konuşulan Mayo ve Ayakkabı Koleksiyonu Satışa Çıktı: Fiyatlar Herkesi Şoke Etti!

Söylemezsem Olmaz’ın sevilen yorumcularından Seren Serengil ticarete atıldı! Aynı anda birçok ürününü satışan sunan güzel yorumcumuz bugün sosyal medyada çok konuşulan ayakkabı ve mayolarının fiyatıyla dikkatleri çekti! Seren Serengil’in ilk ayakkabı koleksiyonunun fiyatları cepleri oldukça yakacak gibi duruyor!

Ticarete Atıldı!

Her söylediği ve her yaptığıyla magazin gündemini belirlemeyi başaran Seren Serengil sosyal medyadan da oldukça eleştiri alıyor. Bildiğiniz gibi Seren Serengil hızlı kilo verme uğruna ikinci kez ameliyat masasına yatmış ve bağırsaklarını bağlatmıştı. Ancak bu ameliyattan sonra kilo vermesini durduramayan güzel yorumcumuz “Dumping Sendromu”na yakalandı. Seren Serengil, 46 kiloya kadar düştü, hatta geçtiğimiz haftalarda Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınında fenalaşarak hastanelik oldu.

Çok halsiz ve yorgun olduğunu söyleyen Seren Serengil’e bir haftalık tatil iyi gelmiş olacak ki; kendi ayakkabı ve mayo koleksiyonun mankenliğini üstlendi. Hatta Maldivler’de ağaca tırmandı, salıncaktan inmedi! Seren Serengil’in bu halini görenler hastalığına inanmadığını dile getirmekten de çekinmedi. Çok kilo verdiği için mayoların üzerinde güzel durmadığını ifade eden Seren Serengil’in, neden çekimler için profesyonel bir manken kullanmadığı sorusu ise hala yanıt aramaya devam ediyor.

Seren Serengil’in Ürünleri Cep Yakıyor!

Ancak Seren Serengil’in çekimler sırasında kullandığı şopun ayarı kaçınca sosyal medyada alay konusu oldu! Güzel yorumcumuzun bir fotoğrafında bacağına değen halatın tamamen yok olduğunu görüyoruz. Evet hepimiz Seren Serengil’in ne kadar şop sevdalısı olduğunu biliyoruz fakat bu kadarı da biraz fazla değil mi? Bütün bu tartışmalardan ve eleştirilerden sonra Seren Serengil Türkiye’ye döndü ve “serenserengilshop” yayına girdi!

blank

Aynı sitede hem kozmetik ürünlerini hem mayolarını hem de ayakkabılarını satışa çıkartan güzel yorumcumuzun ilk koleksiyonu olmasına rağmen ürünler cep yakıyor! Tek bir ayakkabının 500-600 hatta 1000 TL olduğunu görüyoruz. Mayolar ise 330 TL’den başlıyor!

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz