Seren Serengil’in Daha Önce Koronavirüs Kaptığı Ortaya Çıktı: Programa Ara Vermemesi Kafaları Karıştırdı!

Aleyna

Haberler

4 Nisan 2021

Seren Serengil’in Daha Önce Koronavirüs Kaptığı Ortaya Çıktı: Programa Ara Vermemesi Kafaları Karıştırdı!

Attığı her adımla gündem olmayı başaran Seren Serengil, bugün Instagram hesabından daha önce Koronavirüs kaptığını ve yine virüs kapmaktan korktuğu için evinde tedavi altında olduğunu söyleyince kafalar karıştı! Söylemezsem Olmaz canlı yayınında “Bana virüs bulaşmıyor, köpeklerim sayesinde antikorum var!” açıklamasını yapan Seren Serengil’in ne zaman Koronavirüs kaptığı ise merak konusu! Çünkü güzel sunucu; Söylemezsem Olmaz programına hiçbir zaman ara vermedi…

Seren Serengil

Seren Serengil Hastanelik Oldu!

Geçtiğimiz gün Neslihan Atagül’ün hastalığına inanmayan ve abarttığını söyleyen Seren Serengil, aynı hastalıkla savaştığını ama her gün canlı yayına çıktığını söylemişti; “Bence yeni bir projeye başlayacak önümüzdeki iki ay içerisinde. Onun altyapısını yapıyorlar! Çünkü eğer iki ay içinde yeni bir projeye başlarsa, o zaman bizim iddiamızı kabul etmiş olacak. Bu bağırsak sendromunu ben yaşıyorum. Benim kadar ağır kimse yaşayamaz! O ilaçların hepsini ben de kullanıyorum. İlaçların hepsi Türkiye’de de var!

Seren Serengil

Ancak güzel yorumcu bu açıklamanın ardından Söylemezsem Olmaz’ın reklam arasında fenalaşıp hastaneye kaldırıldı! Birkaç gündür Söylemezsem Olmaz programına katılamayan Seren Serengil, ilk kez dün akşam Instagram hesabından bir açıklama yayınlayarak iyi olmak zorunda olduğunu ifade etmişti; “Canım sevdiklerim, merak edenlerim; şükür evime geldim. Çocuklardan ayrı duramadığım için değerli sağlık çalışanlarımız evde tedaviye devam edecek. Tanı Pazartesi ve Salı günü konulacak ve esas tedavi bundan sonraki süreçte başlayacak. Şu anki sadece vücut direncimi geri kazanabilmem için yükleme yapılıyor. Bütün mesajlarınızı ve aramalarınızı ilettiler. Ben iyi olacağım, iyi olmak zorundayım. Çocuklarım var, beni seven çok büyük bir ailem yani siz varsınız.”

Seren Serengil

Daha Önce Virüs Kaptım Dedi: Kafalar Karıştı!

Tedavisine evde devam eden Seren Serengil, takipçilerinden tepki alınca bir açıklama daha yayınlayarak; daha önce Koronavirüs kaptığını ve bir daha kapmamak için hastanelerden uzak durduğunu açıkladı ve pozitif çıkan Koronavirüs testinin ekran görüntüsünü Instagram hesabında yayınladı! Şu zamana kadar Seren Serengil’in Koronavirüs kaptığına dair herhangi bir haber duymadık, güzel yorumcu pandemi esnasında programa ara da vermedi.

Seren Serengil

Bildiğiniz gibi, Koronavirüs testi pozitif çıkan hastalar 10 gün karantinada kalmak zorunda. Hal böyle olunca Seren Serengil’in virüs kaptığı zaman akıllarda soru işareti oluşturdu! Yaz aylarında Söylemezsem Olmaz’ın yayına ara verdiği dönemde mi virüs kaptı? Yoksa testi pozitif olmasına rağmen programa gelmeye devam mı etti?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz