Seren Serengil’in Diline Düşen Aygün Aydın’ın Hakan Sabancı Takıntısı Devam Ediyor: Skandal Tweet Şoke Etti!

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2021

Seren Serengil’in Diline Düşen Aygün Aydın’ın Hakan Sabancı Takıntısı Devam Ediyor: Skandal Tweet Şoke Etti!

Geçtiğimiz haftadan beri TV8’de yayınlanan “Bu Tarz Benim” yarışmasıyla adını tüm Türkiye’ye duyuran Aygün Aydın’ın Hakan Sabancı üzerinden “prim” kasmaya devam ediyor! Son olarak Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali’den oluşan magazin dünyasının “yuvarlak masa şövalyeleri”nin diline düşen Aygün Aydın, Instagram’dan sonra Twitter’ı da karıştırmaya geliyor! Twitter hesabı açan Aygün’ün skandal Hakan Sabancı tweetleri herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Aygün Aydın ve Hakan Sabacı

Seren Serengil ve Arto’dan “Motor” İması!

Geçtiğimiz aylardan beri adı Hakan Sabancı’yla anılan Aygün Aydın’ın Sabancı ailesinin playboyunu Instagram’da ifşa etmesi ortalığı karıştırdı! Birçok magazin sayfası tarafından linçlenen ve tepki gören Aygün Aydın’ın kendini savunması da pek işe yaramadı. Kısa süre içinde birçok sosyal medya kullanıcısının diline düşen Aygün Aydın ise bu konudan prim yapmayı bildi ve Kanal D’de yayınlanan Magazin D programına katılarak orada da hem Hakan Sabancı hakkında konuştu hem de kendini savundu.

Aygün Aydın

Fakat kaosun ve dedikodunun kokusunu bir köpekbalığı misali kilometrelerce uzaktan alabilme özelliğine sahip Söylemezsem Olmaz yorumcuları Aygün Aydın hakkında goygoy yapınca; Hakan Sabancı’yı ifşa eden güzelimiz bu konuya çok alındı! Instagram hesabından storyler yayınlayarak Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto hakkında ağır konuştu; “Beyaz TV’de benim hakkımda konuşuyorlarmış. İki tane kakalak bir tane ne idüğü belirsiz. G*tünüzden element uydura uydura bir hal oldunuz! Ben ne yapıyormuşum, ‘Hakan (Sabancı) çıplak fotoğrafları erkeklere atıyor’ demişim. Benim ağzımdan böyle bir şey çıktı mı? Siz işsiz misiniz? Sizi kim o televizyonun başına koydular? Sen önce git yüzündeki botoksları düzelt, uzaylı gibi bakıyorsun! Benim canımı sıkmayın hepinizle uğraşırım!”

Söylemezsem Olmaz

Twitter’ı da Karıştırdı!

Ancak Aygün Aydın’ın bu sözlerine elbette Seren Serengil ve Arto’dan yanıt gecikmedi. Arto, Instagram hesabından Aygün Aydın’ı hedef aldı ve “Senin ne olduğun belli!” diyerek “motor” ve “kaşar peyniri” fotoğrafları paylaştı. Ertesi gün Seren Serengil ise Aygün Aydın’ı arabaya benzetti! Bu benzetmeler devam ederken Instagram’da yeterince kaos yarattığını düşünen Aygün Aydın, bu sefer de Twitter’a geçiş yaptı. Fakat dilinde yine Hakan Sabancı vardı…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz