Seren Serengil’in DM’i İfşalandı Eylem İpek Şafak İçin Söyledikleri Ortaya Çıktı: “Acun’un Poposunu…”

Aleyna

Haberler

27 Aralık 2020

Seren Serengil’in DM’i İfşalandı Eylem İpek Şafak İçin Söyledikleri Ortaya Çıktı: “Acun’un Poposunu…”

Her ünlü simanın artık en büyük korkularından biri özel mesajlarının ifşalanması oldu. Bu durumdan en çok futbolcular muzdarip, hatta şu sıralar dilimizden düşürmediğimiz ünlü bir markanın dijital reklam yüzü olan Danla Biliç, Twitter’da futbolculara attığı mesajları ifşa etmesiyle ünlü olmuştu!

Bugün ifşa olan isimse bizi biraz şaşırttı çünkü genelde kendisinin birileri ifşa etmesine alışığız: Seren Serengil! Kiminle DM’leştiğini bilmiyoruz ama konu, eski eşi Yaşar İpek’in kardeşi Eylem İpek Şafak hakkında söyledikleri!

Yaşar İpek’in Magazinci Kardeşi: Eylem İpek Şafak!

Eylem İpek Şafak, hem TV8’de çalışıyor hem Posta gazetesinde “Benden Duymuş Olmayın” isminde bir köşede magazin haberleri yazıyor hem de Instagram’da “Gazetemagazin” isimli bir hesapta günlük haberleri paylaşıyor. Hatta Eylem İpek Şafak, pek çok ünlü kişiye Instagram’daki magazin sayfası adına çiçekler ve hediyler göndererek yeni yıllarını kutladı.

Bu kişilerden biri de, Eylem İpek Şafak’ın patronu Acun Ilıcalı’ydı! Bu jesti karşılıksız bırakmayan Acun Ilıcalı, hem çiçeği hem de Eylem İpek Şafak’ı Instagram hesabından paylaşayarak teşekkür etti. Ancak, Seren Serengil’in bir takipçisi kendisine bu fotoğrafı göndererek, fitili ateşlemiş oldu!

Acun Ilıcalı Eylem İpek Şafak

Seren Serengil’den Zehir Zemberek Sözler!

Seren Serengil ve Yaşar İpek

Seren Serengil’in hayatındaki her şey olaylı geçtiği gibi evliliği ve ayrılığı da oldukça olaylı geçmişti. Kavgalar, şiddet ve aldatma iddiaları havada uçuşmuştu! Seren Serengil, bu olayların hıncını hala alamamış olacak ki; bir takipçisiyle DM’leşirken Yaşar İpek’in kız kardeşi Eylem İpek Şafak ve eşi Gökhan Şafak için ağıza alınmayacak iddialarda bulundu.

Seren Serengil DM ifşa

Instagram’da “@Magazincellspot” isimli bir sayfanın ortaya çıkardığı bu ifşalarda, Seren Serengil’in eski görümcesi Eylem İpek Şafak hakkında ağır ithamlarda bulunduğunu öğreniyoruz! İçindeki kini kusuyor desek daha doğru olabilir aslında. Eylem İpek Şafak’ın TV8’den biriyle birlikte olduğunu iddia eden Seren Serengil, Gökhan Şafak’la da aralarının bozulduğunu söylüyor.

Seren Serengil DM ifşa
Seren Serengil DM ifşa
Benzer Haberler

Filiz 27 Aralık 2020

Biri seren serenegile çok igrenç biri olduğunu söylesin lütfen gerçekten bu kadını artık görmek istemiyorum

Janin 27 Aralık 2020

Seren Serenhil, yaşlandıkça daha rezil oldu, utanması yok ahlak yokheryeri gibbeynidemi sahte.

Poyraz 27 Aralık 2020

Filiz resmen içimi okudun valla.hayatta yazmam yorum yapmam ama bu yorumuna yazar ve ayni fikirdeyim

Merve 29 Aralık 2020

Neden bilmiyorum ama çok rahatladım😂

Yorum Yaz