Seren Serengil’in Ezeli Düşmanı Lerzan Mutlu Bu Kez de Bircan Bali’ye Sardı! Göndermeli Story Yağmuru Yağdı

Seda Ergin

Haberler

8 Ocak 2021

Seren Serengil’in Ezeli Düşmanı Lerzan Mutlu Bu Kez de Bircan Bali’ye Sardı! Göndermeli Story Yağmuru Yağdı

Uçankuş TV’de program yapan Lerzan Mutlu ile Beyaz TV programı olan Söylemezsem Olmaz sunucuları arasında sert rüzgarlar esiyor. Lerzan Mutlu ve Seren Serengil’in arasının yıllardır kötü olduğunu biliyoruz. Senelerden beri her fırsatta birbirine göndermede bulunuyorlar. Lerzan Mutlu şimdi de Bircan Bali’yi işaret eden storyler gönderdi. Bircan Bali de gönderdiği sorylerde açtı ağzını yumdu gözünü. Karşılıklı gönderme show yaptılar!

Seren Serengil ve Lerzan Mutlu Arasındaki Gerilim!

Lerzan Mutlu ve Seren Serengil’in ezeli düşmanlığı birkaç yıl öncesine dayanıyor. Önce Oya Aydoğan olayı sonra da Alişan’ın düğününde olanlar… Lerzan Mutlu’nun sunduğu Lerzan’la Çok Mutlu programına geçtiğimiz günlerde Yıldız Tilbe konuk oldu. Yıldız Tilbe’nin konuk olmasından sonra ipler yine gerildi.

Lerzan Mutlu, programda Seren Serengil’e “Benim eskittiğim yerde oturup bana laf sokmak neyin kafası acaba?” sözlerini söyleyince karşılıklı göndermeler tekrar başlamış oldu.

Lerzan Mutlu’dan “Çok Sev” Storysi

Lerzan Mutlu dün Lerzan’la Çok Mutlu programından önce program hakkında storylerde bilgi vermeye başlamıştı. Sonra konu birden bire dün gece izlediği filme geldi. Filmin isminin Çok Sev olduğundan bahseden Lerzan Mutlu, “Başrolünde bir lağım faresi oynuyordu.” sözleriyle başladı yine gönderme yapmaya.

Ardından, “Bir de onun eski bir filmi var. Evliyken kocamı nasıl aldattım diye.” sözlerini söyleyince okların Bircan Bali’yi işaret ettiği belliydi. Bircan Bali’nin birkaç yıl önce sevgilisi varken başka bir adamla öpüşme görüntüleri magazin dünyasına sızmıştı. Sevgilisi Özkan Şen’in iddialarına göre Bali, boşanma arifesinde hem kendisini hem de öpüştüğü adamı idare etmişti. “Bircan’la tanıştığımızda evliydi kendisi boşandıktan 1 ay sonra sevgili olduk. 2. ayında benim Etiler’deki evime taşındık. Benimle birlikteyken başka birisi daha varmış! Çok iyi bir oyuncuymuş kendisi.” sözlerini söyleyen Şen’in bu iddiaları ve Bircan Bali’nin aldatma dedikoduları çok konuşulmuştu.

Belli ki Lerzan Mutlu da Bircan Bali’ye bu şekilde taş atıyordu. Bircan bali de taşı aldı ve Lerzan Mutlu’ya geri attı.

Lerzan Mutlu’nun Storyleri Bitmedi

Lerzan Mutlu, dün gece yine bir story göndermesi yaptı. Dur durak bilmeyen sunucu, bu kez de bir arkadaşının storysini kendi hesabında paylaşmıştı. Arka arkaya paylaştığı storyler yine Bircan Bali içindi.

Bircan Bali Daha Fazla Sessiz Kalmadı!

Bircan Bali bunun üzerine Mariana Çukuru’nun bir görselini paylaştı ve yorum olarak da “Daha dibi yok biliyorsun.” sözlerini yazdı.

Lerzan Mutlu’nun “Düğün salonu arkadaşım…” sözlerinden oluşan storysine gönderme olarak da bir düğün salonu fotoğrafı paylaştı.

Bircan Bali arka arkaya içini döktüğü storyleri şu şekilde sıraladı:

Bu Storylere Lerzan Mutlu’dan cevap Gecikmedi

Lerzan Mutlu, Bircan Bali’nin sözlerine adeta boş konuşuyorsun açıklaması yaptı. Kendisinde her şeyin ispatlı olduğunu dile getiren Mutlu, “Seni rezil ederim.” der gibiydi. Sonuna da “Yürüüü!” nidasını ekleyiverdi.

Yönümüzü Tekrar Bircan Bali’ye Çeviriyoruz!

Bircan Bali’den de “Bana bulaşma!” sözleriyle noktaladı tartışmayı. Sonra da takipçilerinden özür diledi.

Biz, Lerzan Mutlu ve Bircan Bali arasındaki bu story tartışmasını takip etmekte zorlandık. Ama onlar gönderme yapmakta hiç zorlanmamış belli ki! Bakalım ilerleyen günlerde nasıl atışmalar gelecek. Zira bunun burada kesileceğini düşünmüyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz