Seren Serengil’in Garip İsteği! Arkadaşı Bircan Bali’nin Yeni Boşandığı Eşi Ömer Gezen’e Geri Dönmesini İstedi

Dilek

Haberler

27 Mart 2021

Seren Serengil’in Garip İsteği! Arkadaşı Bircan Bali’nin Yeni Boşandığı Eşi Ömer Gezen’e Geri Dönmesini İstedi

Magazin kraliçesi Seren Serengil, arkadaşı Bircan Bali’nin boşanmasını kaldıramadı. Bircan Bali ve eski eşinin fotoğrafını paylaşarak tekrar bir araya gelmelerini istedi.

Bircan Bali Ömer Gezen

Beyaz TV’nin sansasyonel magazin programı “Söylemezsem Olmaz” sunucuları, en az programda ele aldıkları ünlüler kadar medyatik. Bu durumun son örneğini de Bircan Bali’de gördük. Geçen ay eşi Ömer Gezen’den boşanacağına dair söylentiler çıkan Bircan Bali, pek çok ünlüden daha fazla dikkat çekmişti! Sonunda, söylentiler doğru çıktı. Evliliklerinde daha önce de kriz yaşayan ama hepsini aşmayı başaran Bircan Bali ve Ömer Gezen çifti, anlaşmalı olarak boşandı. Ama Bircan Bali’nin “Söylemezsem Olmaz”ı beraber sunduğu Seren Serengil bunu kaldıramadı!

“Her evlilikte olur” Demişti

Seren Serengil Instagram yorumu

Bircan Bali ve Ömer Gezen, geçen ay birbirlerini Instagram’dan takip etmeyi bıraktı. Bu olaydan sonra birbirlerinden de pek bahsetmediler ve boşanma sorularına cevap vermediler. Bu yüzden, Bircan Bali’nin takipçileri konuyu Seren Serengil’e taşıdı! Seren Serengil de boşanma iddialarına, “Yoo, her evlilikte olan şeyler” yanıtını verdi.

Bu cevabından arkadaşının evliliğinin devam etmesini istediği belliydi. Ama korkulan oldu ve Bircan Bali boşandı. Seren Serengil, bu durumda bile umudunu yitirmedi!

“Fabrika ayarı” Çağrısı

Bircan Bali Ömer Gezen

Bircan Bali ve Ömer Gezen, dün kızları Saygı’nın 7. ay kutlaması için bir araya geldi. Aslında ortada bir “Bayram değil seyran değil” durumu vardı ama medeni bir şekilde boşandıklarını göstermek istediler. Zaten, Bircan Bali de “Modernlikten öleceğiz” diyerek güldü.

Seren Serengil ise ayağına kadar gelen gol fırsatını kaçırmadı. Arkadaşı Bircan Bali’ye “Siz bir ailesiniz. Çok güzelsiniz” diyen Seren Serengil, “fabrika ayarlarına dönme” çağrısı yaptı!

Seren Serengil Bircan Bali Ömer Gezen story

Çok zor ihtimal ama Seren Serengil ve Arto, Bircan Bali’ye bu konuda ısrarcı davranıyor. Bakalım, Bircan Bali cephesinden bir yanıt gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz