Seren Serengil Geçmişin Peşini Bırakmıyor! İlahi Adaletten Umduğunu Bulamayınca Soluğu Mahkemede Aldı!

Gulseren D

Haberler

10 Temmuz 2021

Seren Serengil Geçmişin Peşini Bırakmıyor! İlahi Adaletten Umduğunu Bulamayınca Soluğu Mahkemede Aldı!

Olaylı aşk hayatı, kavgaları, davaları, girdiği polemikler… Seren Serengil hiçbir zaman gündemden düşmüyor. Mahkeme salonlarında görmeye alışık olduğumuz güzel yorumcu yine adliyenin yolunu tuttu.

Sunduğu Magazin Programında Söyledikleri Olay Üstüne Olay Olmuştu

Söylemezsem Olmaz’da birbirinden farklı ünlüler için ağza alınmayacak açıklamalarda bulunan Seren Serengil, birçok tepki toplamıştı. Neredeyse hakkında yorum yaptığı bütün ünlülerle mahkemelik olan yorumcu, hala kendisine açılan ve başkalarına açtığı davalar ile boğuşuyor.

Ne Aşktan Yana Ne de Dostluktan Yana Yüzü Bir Türlü Gülmüyor

blank

Seren Serengil’in Yaşar İpek ile yaşadığı aşk bir dönem magazin dünyasında bomba etkisi yaratmıştı. Çiftin nişanı ve düğünü oldukça ses getirmiş, o zamandan aralarında ufak tefek problemler oluşmaya başlamıştı. Aşkına sahip çıktığını belirten Seren Serengil her fırsatta Yaşar İpek’e olan sevgisini dile getiriyordu. Evlilikleri boyunca çocuk sahibi olmak istediklerini sürekli söyleyen çift için işler kısa süre sonra bozulmuştu.

Şiddet İddiaları ile Birlikte İkili İyice Düşman Olmuştu

blank

Evliliklerinin ilerleyen dönemlerinde Seren Serengil’in ortaya attığı bazı iddialar ikiliyi mahkemeye taşımış, büyük bir savaş başlamıştı. Olaylar öyle bir noktaya gelmişti ki Seren Serengil, Yaşar İpek için uzaklaştırma kararı almıştı. Büyük aşkın sonu hüsran doluydu. İkilinin arasındaki sular bir türlü durulmazken ailelerin de konuya dahil olması işi daha da karmaşıklaştırmıştı.

Gelin Görümce Savaşı Bir Türlü Bitmiyor

blank

Evlilik bitti ama kavgalar bir türlü bitmedi. Yaşar İpek’ten sonra Seren Serengil hayatına yeni birini alsa da hala eski mevzuların peşini bırakmıyor. Son olarak görümcesi ile mahkemelik olduğunu açıklayan Serengil, hala geçmişteki yaraları kanatmayı sürdürüyor.

Görümcesi ile Mahkemelik Olmasının Sebebi Belli Oldu!

blank

Paylaştığı İnstagram hikayesinde görümcesi ile neden mahkemelik olduğunu belirten Seren Serengil, avukatının açıklamasını yayımladı. Kişisel verileri yayma suçuyla görümcesine dava açan Seren Serengil, davaya dair diğer ayrıntıları da paylaşacak gibi duruyor. 2 yıldan 4 yıla kadar hapis cezası istenen Hazal İpek Şafak, bu süreçte ne gibi bir yol izleyecek merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz