Seren Serengil’in Gözü Neslihan Atagül’ün Rolünde! “Zor durumda kalırsanız ben gelirim…”

Dilek

Haberler

19 Ocak 2021

Seren Serengil’in Gözü Neslihan Atagül’ün Rolünde! “Zor durumda kalırsanız ben gelirim…”

Magazin kraliçesi Seren Serengil, ünlü oyuncu Neslihan Atagül’ün “Sefirin Kızı” dizisinden ayrılmasına çok üzüldü. Dizi ekibine şakayla karışık bir destek talebinde de bulundu!

Seren Serengil ve Neslihan Atagül

Neslihan Atagül, dün akşam sağlık problemlerinin ilerlemesi nedeniyle başrolünde olduğu “Sefirin Kızı” dizisinden ayrılmak zorunda kaldığını duyurdu. Bu haber dizinin sevenlerini ve ünlü oyuncunun hayranlarını çok üzdü.

Ben tolerans göstermeye çalışsam da vücudum o toleransı bana göstermedi” diyen Atagül’ün vedası sosyal medyayı salladı. Bu vedaya en çok üzülen isimlerden biri de Seren Serengil oldu!

Role Talip Oldu!

Seren Serengil

Seren Serengil de “Sefirin Kızı” dizisinin büyük bir hayranıymış. Instagram hesabından yapım şirketinin Neslihan Atagül’e teşekkür ettiği gönderiyi paylaştı. Altına da magazin kraliçesi olmanın hakkını veren bir not düşerek tabii!

Seren Serengi story

Seren Serengil, ünlü oyuncunun vedasının kendisini çok üzdüğünü söyledi. “Nare’yi çok özleyeceğim, ne kadar da kendimden bir şeyler bulmuştum…” diyen Serengil, şakayla karışık bir biçimde boş kalan role talip oldu! “Neyse çok zor durumda kalırsanız ben gelirim…” diyen ve gülen Serengil’in bu hevesi maalesef kursağında kalacak gibi görünüyor. Çünkü “Sefirin Kızı”nın dün akşam yayınlanan bölümünde Neslihan Atagül’ün oynadığı Nare karakteri yurt dışına çıkarak diziye veda etti. Seren Serengil olarak dönmesine pek imkan yok!

Engin Akyürek’e Hayran!

Engin Akyürek

Şaka bir yana, Seren Serengil diziyi Nare karakteri sayesinde sevmiş olabilir. Ama izlemesindeki büyük bir etken de muhtemelen dizinin diğer başrol oyuncusu Engin Akyürek!

Seren Serengil Engin Akyürek

Bundan 3 sene kadar önce, Seren Serengil’in ünlü oyuncuya hayran olduğu konuşuluyordu. Serengil’in o dönem Engin Akyürek’in gittiği yerlere gittiği hatta tatil rotasını bile buna göre belirlediği iddia edildi! Ancak ikili bu haberleri jet hızıyla yalanladı. Yine de Seren Serengil sık sık Türkiye’deki en beğendiği oyunculardan birinin Engin Akyürek olduğunu dile getiriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz