Seren Serengil’in Gündeminde Bu Sefer “Eğlenilecek” Kadınlar Var! Bu Sözler Kime: “Onursuz ve Yapışkanlar!”

Aleyna Özyaman

Haberler

18 Ocak 2021

Seren Serengil’in Gündeminde Bu Sefer “Eğlenilecek” Kadınlar Var! Bu Sözler Kime: “Onursuz ve Yapışkanlar!”

Magazin dünyasının sansasyonlarıyla ünlü ismi Seren Serengil, hafta sonunu Uludağ’da geçirdi. Yanında da yakın arkadaşları ve önümüzdeki yaz nikah masasına oturacağı Mustafa Rahman Tohma vardı. Eğlenceli zaman geçiren Seren Serengil, Instagram’dan gün boyunca fotoğraf ve video paylaşmayı da ihmal etmedi.

Ancak Seren Serengil, İstanbul’a döner dönmez Instagram paylaşımlarıyla yine birileri hedef aldı! Kimi hedef aldığı bilinmez ama kendi deyimiyle “eğlenilecek kadınları” sevmediğini açıkladı! Aynı akşam, iki hafta içinde iki buçuk kilo aldığını da takipçileriyle paylaştı. Seren Serengil’in ameliyata ihtiyacı kalmadı sanırım!

Seren Serengil’den Olay Sözler!

Beyaz TV’nin fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz’da iddia ve yorumlarıyla gündemden bir an için düşmeyen Seren Serengil, Uludağ tatili sonrası soluğu yine Instagram’da aldı.

“Eğlenilecek kadınlar bir erkeğin hayatında; yarabandı vazifesinde, dönemsel geçişlerinde, erkeklerin esas kadın ile kırgın ve kızgınlıklarında kullandıkları geçici önemsiz varlıklardır. En komiği de kendilerini çok önemli bir şey yaşamış sanki karşılarında bir yer etmiş gibi önemli saymalarıdır. Başkasını seven adamları, altı üstü bir kaçamak olduklarını kabullenmeyip hala zorlamalarıdır. O yüzden eğlenilecek kadınları sevmem. Onursuz ve yakışkandırlar. Onurlu kadınlar sizi de gözlerinizden öperim”

Akşam saatlerinde paylaştığı storysinde yine birilerini hedef aldı, ancak sözleri söylediği kişinin şimdilik kim olduğunu bilmiyoruz! Seren Serengil’in söylediklerinden çıkarımlar yapmak mümkün. Acaba bu sözler, bugünlerde nikah masasına oturacağını açıkladığı Mustafa Rahman Tohma’nın eski ilişkilerine gönderme mi?

2,5 Kilo Almış!

Seren Serengil’in tek paylaşımı “eğlenilecek kadınlara” yönelik olmadı. Bildiğiniz gibi bir süredir sağlık sorunlarıyla boğuşan Seren Serengil, yazın tehlikeli bir geri dönüşüm ameliyatı olacağını gözyaşları içinde sevenlerine anlatmıştı. Ancak, birkaç haftadır hastaneye sık sık gidip gelen Seren Serengil iki buçuk kilo almış bile!

blank

Bu mutlu haberini de takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi: “2.5 kg aldım ve çok iyi hissediyorum ama yine de tekrarlıyorum obez olmayanlar bu ameliyatı olmasın. Diyet ve sportla gayet güzel kilo verebilirsiniz. Ben gerçekten çok zor günler geçirdim. Hala da tam bitmedi ama toplamda bir 5 kg aldığım zaman her şey normale dönecek ama beni merak edenleriniz var ameliyatı soranlar var. Doktor eğer kilo alırsam ve vücut değerlerim yerine gelirse ‘Gerek kalmayacak’ dedi ve daha iyi hissediyorum. Yarın görüşmek üzere….”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz