Seren Serengil’in Hastalığı Ciddi mi? Kendisinden Ümidi Kesip Tohma’yı Evlendirmeye Çalıştı: Yolun Sonuna Geldi

Buket S

Haberler

29 Haziran 2021

Seren Serengil’in Hastalığı Ciddi mi? Kendisinden Ümidi Kesip Tohma’yı Evlendirmeye Çalıştı: Yolun Sonuna Geldi

Dumping sendromundan safra kesesi taşına kadar birçok hastalıkla boğuşan Seren Serengil, beklenmedik bir hamle yaptı. Kendisinden ümidi kesince, arkadaşı Ece Erken’in nikahında sevgilisi Tohma’yı evlendirmeye çalıştı!

Hastalıklar Peşini Bırakmadı

Uzun süredir dumping sendromu ile mücadele eden güzel sunucu, Söylemezsem Olmaz’ın finaline ramak kala rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Böbreklerinde ve safra kesesinde taş olduğu yönünde teşhis konulan Seren Serengil, sosyal medya hesabından ameliyata alınacağını duyurdu.

blank

Takipçileri ameliyatın bitimi için dakika sayarken, Seren Serengil birden hastaneden çıktığını söyledi. Bu habere şaşıran takipçilerin aklına ilk gelen, koltuğunu Deniz Akkaya’ya kaptırmak istememesi oldu. Zira Sero hastanede yatarken yerine Deniz Akkaya vekalet etmiş ve izleyicilerden bir hayli övgü almıştı.

blank

Sero programa gelir gelmez, seyircilerine veda edebilmek için ameliyatını finalden sonraya ertelediğini söyledi. Ancak program final yapar yapmaz soluğu Fethiye’de aldı. Sevgilisi Tohma ile yazın tadını çıkaran Seren Serengil, o gün bugündür ne hastalığı ne de ameliyatı ağzına almadı.

Yolun Sonuna mı Geldi?

Seren Serengil ve Tohma dün, arkadaşları Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun nikahına katıldı. Duygusal anlar yaşayan Sero, hep birlikte çekildikleri fotoğrafı instagram hesabında paylaştı.

Fotoğrafı “İlk günden beri gerçeğini bildiğim ve o yüzden de hep inandığım bu sevdalılar artık aile oldular… Tabii ki bugünlerinde de yeminlerinde de yanındaydık…. Bir ömür boyu mutluluklar Mahmutyazıcıoğlu ailesi ❤🤣 Yalnız Ece’nin adı ‘Ece Mahmutyazıcıoğlu’ oldu ..🤣 Biraz uzun oldu isim ama olsun 😂🤣😅❤❤❤ Tohma darisi başına 🤣” notu ile yayınlayan Sero’nun son cümlesi takipçilerini şaşırttı.

Bir ara vasiyetini bile hazırladığını söyleyen Seren Serengil’in ‘Darısı başımıza’ demek yerine ‘darısı başına Tohma’ ifadesini kullanması görenlere “Kendisinden ümidi kesti mi? Durumu o kadar ciddi mi?” sorularını sordurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz