Seren Serengil’in Hastalığı Nüksedince Sevenleri Endişelenmeye Başladı: Geri Dönüşüm Ameliyatı mı Olacak?

Aleyna

Haberler

21 Mart 2021

Seren Serengil’in Hastalığı Nüksedince Sevenleri Endişelenmeye Başladı: Geri Dönüşüm Ameliyatı mı Olacak?

Magazin dünyasının en sansasyonel insanı olarak tarihe geçen Seren Serengil, hızlı kilo verebilmek amacıyla ikinci kez zayıflama ameliyatı oldu. Ancak güzel sunucu, ameliyat sonrasında Dumping Sendromuna yakalanınca 46 kiloya kadar düştü. Geçtiğimiz aylarda iyiye gittiğini ve 49 kiloya çıktığını açıklayan Seren Serengil, bugün yine Dumping Sendromunun ilerlediğini ve tekrardan 46 kiloya gerilediğini söyledi!

Seren Serengil

Seren Serengil’in Dumping Sendromu!

İlk olarak geçtiğimiz aylarda hasta olduğunu ve eğer ameliyat olmazsa yaza çıkmayacağını söyleyen Seren Serengil, gözyaşları içinde Söylemezsem Olmaz programında yaşadıklarını anlatmıştı. Hem Instagram hesabından hem de Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınında sevenleriyle başından geçenleri paylaşan Seren Serengil’in açıklamaları herkesi korkutmaya yetti!

Seren Serengil

Ameliyat olduğu için çok pişman olduğunu dile getiren Seren Serengil, Yaşar İpek’le olaylı ayrılığından sonra kilo almaya başladığını ve 80 kiloya çıktığını söyledi. Her daim televizyonda, göz önünde biri olduğu için iyi görünmek zorunda hissettiğini açıklayan güzel yorumcu; televizyonda kilolu gözükmemek için ikinci kez bıçak altına yatmayı kabul etmiş.

Seren Serengil

Hastalığı Nüksetti!

Ameliyattan sonra hızlıca kilo vermeye başlayan Seren Serengil; ideal kilosunun da altına düşmeye başlayınca korkmuş ve hastaneye gitmiş. Dumping Sendromu teşhisi konulan Seren Serengil; kilo almak için doktorunu hazırladığı serumlarla hayatını idame ettirmeye başlamış. Tedavisi olumlu sonuçlanan Seren Serengil, Instagram hesabından 49 kiloya çıktığını takipçileriyle sevinç içinde paylaşarak; ameliyat olmasına gerek kalmadığını söylemişti.

Seren Serengil Açıklma

Hepimiz Seren Serengil’in sağlık durumunun düzelmesine sevindik. Fakat güzel yorumcunun bugün Instagram’da paylaştığı story bizleri tekrardan korkuttu! Yine Dumping Sendromunun tekrarladığını söyleyen Seren Serengil, tekrardan 46 kiloya düşmüş! “Son bir haftada tekrar hastalığım geriledi ve 46 kiloya düştüm. Her yemekten sonra sendrom geçiriyorum fenalaşıyorum. Baş dönmelerim, mide bulantım geçmiyor. Bu ameliyatı geçirip benim gibi olanlar varsa, bunları yaşadıysan ve sonra geçiyor mu? Nasıl geçiyor? Bilgilendirebilirlerse çok memnun olurum”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz