Seren Serengil’in Hedefi Bu Kez Kendisi! Eski Eşi Yaşar İpek’le Beraber Çektiği Kliple Dalga Geçti

Dilek Yeğin

Haberler

11 Ocak 2021

Seren Serengil’in Hedefi Bu Kez Kendisi! Eski Eşi Yaşar İpek’le Beraber Çektiği Kliple Dalga Geçti

Seren Serengil, sunduğu magazin programı “Söylemezsem Olmaz” ve Instagram hesabı üzerinden değişik ünlülerle tartışması ya da dalga geçmesiyle meşhur. Seren Serengil’in bugünkü hedefleri arasında şaşırtan biri vardı, kendisi!

Seren Serengil

Magazin ve sansasyon kraliçesi Seren Serengil, sunucularından biri olduğu magazin programı “Söylemezsem Olmaz”da ve sosyal medya hesaplarında neredeyse her gün başka bir ünlüyü hedef alıyor. Örneğin, bugün de Ebru Gündeş ve Sibel Can’a laf atmaktan kendini alamadı!

Bu laf atmalar dışında programda ve sosyal medyada uzun uzun uğraştığı Selin Ciğerci gibi isimler de var. Özellikle ünlü şarkıcı Gülben Ergen’le yıllardır süren düşmanlıkları nedeniyle hapse bile girdi! Şimdi de başka bir hapis tehdidiyle karşı karşıya.

Hakaret Davası Açıldı!

Can Tanrıyar ve Seren Serengil

Seren Serengil, bir dönemin en ünlü şarkıcılarından Petek Dinçöz’ün eski sevgilisi Can Tanrıyar hakkında garip bir iddia ortaya attı. Tanrıyar’ın Petek Dinçöz’ün annesiyle de birlikte olduğunu ima etti! Can Tanrıyar da -haklı olarak- durumdan rahatsız oldu ve hakaret içerikli paylaşımlarını gerekçe göstererek Serengil’den şikayetçi oldu.

Soruşturma kapsamında Serengil, paylaşımlarında kast ettiği kişinin Can Tanrıyar değil eski sevgilisi olduğu yönünde ifade verdi. Ama paylaşımdaki hakaret içerikli sözler nedeniyle Serengil hakkında 2.5 yıl hapis istemiyle dava açıldı. Yani, Serengil başına yine iş açtı!

Bu Kez Hedef Kendisi!

Seren Serengil

Seren Serengil, hakkında bir dava daha açılınca kendisine daha az belalı bir hedef seçmiş gibi görünüyor, kendisini! Serengil, bir önceki evliliğini büyük aşk yaşadığı ama olaylı bir biçimde boşandığı Yaşar İpek’le yapmıştı. İkili, mutlu günlerindeyken çok izlenen ve konuşulan bir düet yaptı ve klip çekti.

Neredeyse iki milyon izlenme alan klip, “Neden bir ayrılık şarkısı seçtiler acaba” yorumlarına da neden oldu. Çift, sadece 1 yıl süren evliliğin ardından olaylı bir biçimde ayrıldı. Geriye kalan bu kliple Seren Serengil bakın nasıl dalga geçti?

Serengil, klibin parodisini yapan bir hesabı gülücüklerle paylaştı. Böylece Serengil’in zaman zaman kendisiyle de dalga geçebilen tatlı yüzünü görmüş olduk.

Çok Yakında Evleniyor!

Seren Serengil ve Mustafa Tohma

Ama Seren Serengil’in bu paylaşımı yapması bazı sosyal medya kullanıcılarının da kafasını karıştırdı. Malum, Seren Serengil yakında Mustafa Rahman Tohma ile evleniyor. Serengil’in deyimiyle “eli eline değmeden, sevgili olmadan” evlenmeye karar vermesi magazin dünyasını şok etti. Yaptığı komik paylaşım da “Evleneceği kişiye ayıp değil mi, neden bunu paylaşıyor” yorumlarına neden oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz