Seren Serengil’in Hedefinde Bu Kez Setlere Geri Dönen Fahriye Evcen Var: “Dizileri 5 bölümde kalkıyor!”

Dilek

Haberler

9 Şubat 2021

Seren Serengil’in Hedefinde Bu Kez Setlere Geri Dönen Fahriye Evcen Var: “Dizileri 5 bölümde kalkıyor!”

Magazin kraliçesi Seren Serengil’in hedefi bu kez ünlü oyuncu Fahriye Evcen’di. Bu sözler, ekranlara geri dönmeye hazırlanan Evcen’in hiç hoşuna gitmeyecek!

Fahriye Evcen Seren Serengil

Magazin ve polemikler kraliçesi Seren Serengil, bu unvanın hakkını vermeye devam ediyor. Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın sunucularından biri olarak, hafta içi her gün ünlüler camiasından çeşitli isimleri bombalamayı sürdürüyor. Seren Serengil’in bu seferki hedefi ise aslında geçmişte övgüler yağdırdığı biri, Fahriye Evcen!

“İnanılmaz bir taklit yeteneği var”

Seren Serengil

Seren Serengil, geçtiğimiz eylül ayında yayınlanan bir “Söylemezsem Olmaz” bölümünde Fahriye Evcen’i çok beğendiğini söylemişti. Kendisinden pek beklenmeyen şekilde “Neden olduğunu bilmiyorum ama Fahriye’yi çok beğeniyorum, çok güzel bir kız” diyerek ünlü oyuncuyu övmüştü. Üstelik, ünlü oyuncunun şarkı söyleme kabiliyetine de değinerek “Çok büyük taklit yeteneği olduğunu düşünüyorum” demişti. Ne de olsa izleyiciler onun herkesi iğnelemesine alışkın!

Ama bu övgülerden önce iğneler yine meydandaydı! Fahriye Evcen’in dizilerde oynamak için istediği paradan söz açılınca “İsteyebilir, dizileri 6-7 bölümde yayından kalkıyor” dedi. Övgülerden sonra da konuyu yine kendisine çevirdi. Evet Seren Hanım, siz de yabancı şarkılar dinliyorsunuz!

Fahriye Evcen

Beklenen oldu, Fahriye Evcen sonunda setlere dönmeye karar verdi. Aylar önce iddia edildiği gibi gerçekten de bölüm başı 130 bin TL’ye imza attı! Bu konu “Söylemezsem Olmaz”da da tekrar ele alındı tabii ki.

“Fahriye zararda kapatıyor”

Bircan Bali Arto Seren Serengil

“Söylemezsem Olmaz”ın neşeli üçlüsü Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil’i neşelendiren konulardan biri de rekor ücretlere ekranlara dönen Fahriye Evcen’di. Ama bu neşeyi söndüren yine Seren Serengil oldu!

Seren Serengil, ünlü oyuncu için “Başladığı zaman en çok 5 bölüm gidiyor dizi, çok zararda kapatıyor” dedi. Fahriye Evcen hayranları ise ona 174 bölüm süren “Yaprak Dökümü” ve 30 bölüm süren “Çalıkuşu”nu hatırlattı!

Fahriye Evcen

Fahriye Evcen’in kariyeri için efsane dizi “Yaprak Dökümü” mükemmel bir başlangıç oldu. “Çalıkuşu” ise ona hayatının aşkı Burak Özçivit’i getirdi! Ama bu diziler dışında ünlü oyuncunun ekran karnesi kırıklarla dolu. Ünlü oyuncu sinemada inanılmaz bir başarı sergilerken, dizilerden yana yüzü pek gülmedi.

Ama bu dizilerin erken bitişini Fahriye Evcen’e bağlamak da pek akıllıca değil. Seren Serengil, böyle giderse ünlü oyuncunun hayranlarından çok daha büyük tepkiler alacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz