Seren Serengil’in Hedefinde Bu Sefer Doğum Yapan Buse Varol Var: “Alişan’la Evlenerek Hayatını Garantiye Aldı”

Aleyna

Haberler

8 Şubat 2021

Seren Serengil’in Hedefinde Bu Sefer Doğum Yapan Buse Varol Var: “Alişan’la Evlenerek Hayatını Garantiye Aldı”

Beyaz TV’nin fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz, haftanın ilk gününde oldukça formundaydı! Program sunucularının hedefinde ise hafta sonu doğum yapan Buse Varol ve eşi Alişan vardı. Seren Serengil’in Alişan’ı övmesi, Buse Varol’u ise gömmesi dikkatlerden kaçmadı!

Söylemezsem Olmaz’ın ne kadar gıybetör ve gündem belirleyen bir program olduğunu hepimiz biliyoruz. Her gün ortaya onlarca iddia atılıyor, bu iddiaların büyük bir çoğunluğu asparagas olsa da; Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto’nun ağzından çıkan her iddia magazin gündemini uzun süre meşgul edebiliyor. Örneğin, geçtiğimiz haftalarda Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Neslihan Atagül hakkında uyuşturucu kullandığı iddia edilmişti. Ancak bu haber asılsız çıktı. Detaylar için:

Bugün de yeni doğum yapan Buse Varol hakkında Arto ve Seren Serengil birazcık ağır konuştu. Yeni doğum yapmış bir kadın hakkında bu kadar acımasızca konuşmak doğru mu? Yorum sizin!

Buse Varol İyi Bir Oyuncu Değildi!

blank

Bu cümlenin sahibi tahmin edebileceğiniz gibi Seren Serengil! Söylemezsem Olmaz programında konuşulan konulardan biri de Alişan ve Buse Varol’du. Bildiğiniz gibi hafta sonunda Eliz bebek dünyaya geldi ve Instagram’da fotoğrafları çoktan paylaşıldı.

Bircan Bali’nin “Alişan’ı seversiniz sevmezsiniz ama…” ile başlayan cümlesi Arto’nun “Sevmeyiz!” cevabıyla kesildi. Bu çıkıştan bile Alişan ve Buse Varol hakkında gelecek yorumları tahmin edebilirsiniz.

Özellikle Seren Serengil, Alişan’ı yere göğe sığdıramazken; eşi Buse Varol’un hayatının en iyi zamanlarını yaşadığını ve Alişan’dan önce yetenekli ve tanınan bir oyuncu olmadığını söyledi. Arto ise Buse Varol için sinsi bir tavırla “Çok akıllı bir kız!” dedi.

Seren Serengil: “Ali’nin (Alişan) hakkını neden verelim, çünkü karısına çok iyi bir hamilelik geçirtti, el üstünde tuttu. Ailesine çok düşkün olmasına rağmen kızın her dediği yapılıyor, her istediği alınıyor. Kız hayatında görebileceği en şekilde ve en iyi şartlarda yaşıyor. Çok da iyi ve tanınan bir oyuncu değildi zaten. Ali’yle evlenerek hayatını garanti altına aldı. Ali’yle mutlu ve güzel bir evliliği var. Bence Ali çok iyi bir eş, örnek alınması gerekiyor.” açıklamasını yaptı. Seren Serengil’in bu sözleri, sosyal medya kullanıcıları tarafından Yaşar İpek’e atıf olarak yorumlandı!

Benzer Haberler

Sena 9 Şubat 2021

Milletin hayatına bakana kadar kendi hayatına mı baksan acaba sonra ölüyosun bitiyosun yaza çıkamıyosun Seren Serengil milletin hayatını konuşarak kazandığın parayı nasıl yiyebiliyosun gerçekten şaşırıyorum

Yagmur 9 Şubat 2021

Terbiyesiz ahlaksız tamam bende sevmem alişani ama busotledikleride cok arsalaydı bir insanın ailesini hedef alınarak yapılan en çirkin laflar bunlar, kedi uzanamadık ciğere mundar dermiş misali övgü nefret ettim su üçlüden pislikler işleri güçleri millete bok atmak terbiyesiler

Burcu 10 Şubat 2021

Dinime söven de Müslüman olsa bari sende keşke aşağıladigin buse nin onda biri kadar akıl olsa. Tanınır tanınmaz bir aile kuruldu mutlular ne gerek var boş konuşmaya Allah var sen taniniyorsun da ne oluyor babanın soy adı olmasa ne olacaktın acaba

Melek 10 Şubat 2021

Sizene alisandan ve eşinden onlar çok mutlu bir eşler maşallah onlara Allah dahada mutluetsin kiskaniyorsunuz kıskananlar çatlasın yeni çıkmış doğumdan hakkınız yok pis yorumlar yapıyorsunuz yazıklar olsun sevilmeyen tek kişiler sizlersiniz tipinizi bile sevmiyorum

Saadet Candas 10 Şubat 2021

Iyice kadin dusmani oldular.Seren’i sevmememe ragmen isin suyunu cikarmaya basladi.Sen kimsin ki diger insanlari asagliyorsun?Goren de buyuk bir sey basarmis ilim bilim insani sanir.

Yorum Yaz