Seren Serengil’in Hedefinde Özcan Deniz’in Eski Eşi Feyza Aktan Var: Şiddet Görüntüleri İfşa Oldu Kavga Başladı!

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2021

Seren Serengil’in Hedefinde Özcan Deniz’in Eski Eşi Feyza Aktan Var: Şiddet Görüntüleri İfşa Oldu Kavga Başladı!

Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasında sular durulmuyor. 2019 yılında evliliklerine son veren çiftimiz bu defa da velayet ve şiddet davaları yüzünden karşı karşıya geldi. Bugün ise Söylemezsem Olmaz programının hedefinde Feyza Aktan vardı. Kuzey’in bakıcılığını yapmış Naz ismindeki kadın Söylemezsem Olmaz programına konuşarak Feyza Aktan hakkında akıl almaz iddialarda bulundu. Hatta Feyza Aktan’ın şiddet sırasında ses kaydı canlı yayında ifşa edildi!

Özcan Deniz Feyza Aktan

Dün Hürriyet Gazetesine röportaj veren Feyza Aktan, oğlu için sustuğunu ve bu evlilikten maddi kazanç elde etmediğini söyleyeren Özcan Deniz’in bütün iddialarının yalan olduğunu söylemişti; “Sözleşmeli boşandık ve hiç para mevzusu olmadı. Bu evlilikten 1 TL bile almadım. Üzerimde hiçbir mal yok. Kullandığım araç bile benim üzerime kayıtlı değil. en başta oğlum için sustum. Karşımda çok sayıda insan var, hepsine cevap vermem imkansız. Bir tarafın olanları olgunlukla izlemesi gerekiyordu, sanırım o görev bana düştü. Ben ne kadar arkada, sessiz kalırsam olaylar o kadar alevlenmez diye düşündüm.

Feyza Aktan

İddiaların Sonu Gelmiyor!

Ancak bugün Söylemezsem Olmaz programında dile getirilen iddialar ve görüntüler herkesi oldukça şaşırttı! İlk olarak Seren Serengil’in ortaya attığı iddiaya göre Feyza Aktan; oğlu Kuzey’le ilgilenmiyor, hem bakıcıyı hem de Kuzey’i aç bırakıyor, evden kovup birkaç saat gelmeyin diyormuş! Hatta doğduğundan beri Kuzey’e bakan Naz ismindeki bakıcıyla görüşen Söylemezsem Olmaz ekibi bu iddiaları doğrulatmış oldu.

Naz’ın söylediğine göre; Feyza Aktan sürekli kendilerine bağırıyor hatta şiddet uyguluyor, Özcan Deniz’e baba yerine dede dedirtiyor ve resmen yardımcılarına zulüm ediyormuş! Bu itirafların ardından ise ortaya çıkan ses kayıtlarına ve Seren Serengil’in iddialarına göre Feyza Aktan, Naz’a şiddet uygulayıp dışarı atmış ve bakıcı da Özcan Deniz’in evine kaçmak zorunda kalmış.

blank

Bu iddiaların ardından Instagram hesabından bir açıklama yayınlayan Feyza Aktan bütün iddiaları yine reddetti ve kadına sadece bağırdığını söyledi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz