Seren Serengil’in Instagram’da Paylaşıp Sildiği Açıklama Storysi Olay Oldu: “Kovuldular, Bunlar Daha İyi Günleriniz!”

Aleyna Özyaman

Haberler

13 Mart 2021

Seren Serengil’in Instagram’da Paylaşıp Sildiği Açıklama Storysi Olay Oldu: “Kovuldular, Bunlar Daha İyi Günleriniz!”

Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerinden olan Seren Serengil, Instagram üzerinden hasımlarına laf sokmaya devam ediyor! Ancak bu sefer güzel yorumcunun tam olarak kime laf soktuğunu anlayamadık.

Seren Serengil

Bildiğiniz gibi Seren Serengil, Beyaz TV’in sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz’ın yorumcularından biri. Hafta içi her gün kankitosu Arto’yla birlikte bol bol ünlülerin gıybetini yapıyorlar. Hatta genellikle asparagas haberleri gerçekmiş gibi lanse ederek; insanları itham ediyorlar!

Söylemezsem Olmaz

Fakat Seren Serengil, bu tarz hareketleri gündeme gelmek için yaptığını itiraf etmişti. Bu yüzden güzel yorumcunun yaptığı, paylaştığı ya da söylediği şeylerin üzerinde pek fazla durmamak gerekiyor. Çünkü Seren Serengil’in gün sonunda tek istediği şey daha fazla konuşulmak!

Seren Serengil

Seren Serengil Neslihan Atagül’e Taktı!

Örneğin Söylemezsem Olmaz programında, Sefirin Kızı dizisinden sağlık sorunları nedeniyle ayrılan Neslihan Atagül’ün önce ağır madde bağımlısı olduğu iddia edildi. Ortaya atılan bu iddia yeterince sansasyon yaratmayınca; Seren Serengil, güzel oyuncunun set ekibiyle kavga ettiği ama tazminat ödememek için hasta raporu aldığını iddia etti; “Kavga ettiler ve işi bırakmak istedi. Ama tazminat ödememek için rapor aldı

Neslihan Atagül

Hatta bu iddiaların üzerine oldukça ağır eleştirilen Neslihan Atagül, Söylemezsem Olmaz program sunucularına cevap vermedi. Fakat “kavga” iddiasını haber yapan bir magazin sayfasına yorum yapan Seren Serengil, böyle bir şey söylemediğini iddia etti!

blank

Yine Seren Serengil Yine Eleştiri!

Seren Serengil story

Bugün ise Sero’muzun keyfi oldukça yerinde. Instagram’da hasımlarına sık sık laf sokmayı ihmal etmeyen güzel yorumcu; “Koronavirüs mü oldu yoksa kovuldu mu? Kim bilir bu gidişin dönüşü olacak mı? 65 yaş üstü çok dikkat etmeli bu Koronavirüs’e ama Koronavirüs oldum deyip arazi olanlar da var. Esas patron gelmiş bakmış, yolsuzluk falan kovalamış bunları. Daha iyi günleriniz canım parasız kalmak ayıp değil. İnsan şerefini kaybetmesin. Bir keyif kahvesi yapayım da içeyim bari!” açıklamasıyla kafaları karıştırdı! Ancak kafalarımızı daha da karıştıran, Seren Serengil’in birkaç saat sonra bu açıklama storysini kaldırması oldu. Ah Sero, storyler silinir ekran görüntüleri silinmez!

Benzer Haberler

Cigdemege5454@gmail.com 14 Mart 2021

Ayyy bokum gibi

Yorum Yaz