Seren Serengil’in Köpekleri 15 Yıldır Gündemde! Gülben Ergen Kavgasına Katılan Tayni’ye Çok Güleceksiniz!

Dilek

Haberler

19 Aralık 2020

Seren Serengil’in Köpekleri 15 Yıldır Gündemde! Gülben Ergen Kavgasına Katılan Tayni’ye Çok Güleceksiniz!

Magazin denince akla gelen ilk isim olan Seren Serengil’in en büyük düşmanı Gülben Ergen’le olan kavgasına “Tayni” de dahil oldu.

Son dönemde magazin denince akla gelen ilk isim kesinlikle Seren Serengil. Serengil, uğruna #KocamaDokunma hareketi bile başlattığı baş düşmanı Gülben Ergen’in dedikodusunu yapmak için hapse girmeyi bile göze alan biri!

Seren Serengil eve Noynoy

Ancak Seren Serengil deyince akla gelen diğer şey de köpekleri. Serengil son olarak köpeği Noynoy için aldığı pahalı akülü arabayla gündeme geldi. Ama Serengil’in manşetleri süsleyen ilk köpeği Noynoy değil, Tayni!

“Onu mahkemeye vereceğim”

Seren Serengil fotoğrafı

1990’lardan beri süregelen Gülben Ergen ve Seren Serengil kavgasının bir dönem en önemli parçası Serengil’in köpeği Tayni’ydi. Olaylar şöyle başladı; Seren Serengil, 2005 yılında her zamanki gibi Gülben Ergen’e olan nefretini ortaya saçtı: “O çok alaturka. Ne kadar giyinirse giyinsin kezbana benziyor!

Gülben Ergen fotoğrafı

Gülben Ergen de durduk yere gelen saldırıya karşılık vermekte gecikmedi ve kavganın boyutunu bambaşka bir yere taşıdı. “O kadını dinleyeceğime havlayan köpeğini dinlemeyi tercih ederim. Bir daha adımı ağzına alırsa onu mahkemeye vereceğim” diyen Ergen, 13 yıl gecikmeyle de olsa dediğini yaptı ve Serengil “onun dedikodusunu yapmaktan” hapse girdi. Eee, ne de olsa Gülben Ergen’e hiçbir şey olmaz!

“Gülben Tayni’ye kurban olsun”

Gülben Ergen ve Seren Serengil fotoğrafı

Ama o dönemde 2018 yılında gerçekleşecek hapis meselesinden önemli bir şey vardı; Tayni’nin gururu! Seren Serengil, Gülben Ergen’in açıklamalarının ertesi günü annesi ve Tayni’yi de yanına alarak verdiği röportajla gazete manşetlerini süslemeye başladı.

Seren Serengil ve Tayni fotoğrafı

Anne Nevin Serengil, “O yıllarca kızımın ekmeğini yedi. Şimdiki tavırları hiç hoş değil. Tayni’nin adını ağzına almasın. O asil bir hayvan” dedi. Böylece Tayni, kırılan gururunu onarmış oldu. Ama Tayni için bu da yeterli olmadı!

“Gülben mi gelmiş”

Seren Serengil fotoğrafı

Tayni, aynı zamanda “Gülben” lafını duyunca sinirlenen ve havlayan meşhur köpek. Herhalde Gülben Ergen’in açıklamaları onu çok üzdü! İşte muhabirin canını zor kurtardığı anlar…

Şaka bir yana, Seren Serengil’in köpeklerinin artık polemiklerle değil oyuncaklarıyla gündeme gelmesi mutluluk verici!
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz