Seren Serengil’in Neden Tekne Aldığı Belli Oldu: Engin Akyürek Sefirin Kızı’nın Ardından Bakın Hangi Sektöre Atıldı?

Ayşegül S.

Haberler

8 Temmuz 2021

Seren Serengil’in Neden Tekne Aldığı Belli Oldu: Engin Akyürek Sefirin Kızı’nın Ardından Bakın Hangi Sektöre Atıldı?

Sefirin Kızı dizisinin Sancar’ı Engin Akyürek, dizinin finale gitmesinin ardından hem yeni projelerini belirledi hem de kendisini İstanbul’un ve set yaşantısının yorgunluğundan uzak mecralara bıraktı. Instagram hesabından bugün yaptığı paylaşım ise “Acaba Engin Akyürek oyunculuğu bırakıyor mu?” sorusunu akıllara getirdi. Diğer yandan Seren Serengil’in teknesi de ayrı bir hikayeyi anımsattı…

Bundan Böyle Sinema

engin akyürek - sefirin kızı - yolun açık olsun

Sefirin Kızı dizisinin başrol oyuncusu olan Engin Akyürek, dizi biter bitmez sektöre dair bir açıklama yapmıştı. Dizilere bir süre ara vermek istediğini söyleyen Akyürek, sinemaya geri dönmek istediğini söylemiş üstüne bir de projeye imza atmıştı. Daha önce de sinema perdelerinde görmüş olduğumuz başarılı oyuncu “Çocuklar Sana Emanet” , “Kader”, “Bir Aşk İki Hayat” ve “Bi Küçük Eylül Meselesi” gibi yapımlarda yer aldı. Son olarak yine bir film projesine adım atan Engin Akyürek’i bir süreliğine dizilerde göremeyeceğiz anlaşılan.

Yolun Açık Olsun

blank

Sinema sektörüne geri döndüm diyen Engin Akyürek “Yolun Açık Olsun” adlı filmde yakın arkadaşı Tolga Sarıtaş ile oynayacak. Netflix platformunda yayınlanacak olan filmin yönetmen koltuğunda ise “Yedinci Koğuştaki Mucize” filmi ile tanıdığımız usta yönetmen Mehmet Ada Öztekin oturuyor.

Masmavi Denizlere Dalış

Bugün sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla 50 binin üzerinde beğeni toplayan Engin Akyürek dalışta da oyunculuğu kadar başarılı görünüyor doğrusu. Hatta bu başarılı dalışı görenler “Acaba engin Akyürek sektör mü değiştiriyor?” sorusunu aklından geçirmişlerdir. Bir diğer akla gelen şeyse Seren Serengil’in geçtiğimiz yıl 2,5 milyon’a almış olduğu yat. İnsan düşünmeden edemiyor doğrusu: Acaba Engin Akyürek’in deniz sevdasını bilen Seren Serengil sırf bunun için yat almış olmasın?

Serengil’den Net Cevap

blank

İşin şakası bir yana her röportajında ve programlarda Engin Akyürek’i övmelere doyamayan Seren Serengil, bu konuya net bir cevap vermişti. Aralarında herhangi bir şey olmadığını söyleyen Seren Serengil; “Engin Akyürek’in hayranıyım. İyi bir insan ve onu seviyorum. Nasıl bazı hayranları onu seviyorsa ben de onu öyle seviyorum. Başka bir şey yok” şeklinde duruma açıklık getirmişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz