Seren Serengil’in Sadakatsiz Sevgisi! Bu Sefer de Dizinin Sinan’ını Sevgilisi Tohma’ya Benzetti: “En Kötü Gün..”

Aleyna

Haberler

25 Nisan 2021

Seren Serengil’in Sadakatsiz Sevgisi! Bu Sefer de Dizinin Sinan’ını Sevgilisi Tohma’ya Benzetti: “En Kötü Gün..”

Söylemezsem Olmaz’ın magazin kraliçesi Seren Serengil, dün akşam favori dizisi Sadakatsiz’i izlerken; Cemal Hünal’ın canlandırdığı Sinan karakterini Ağustos ayında nikah masasına oturacağı sevgilisi Mustafa Rahman Tohma’ya benzetti. Hatta bu anları da Instagram hesabından paylaştı. Ancak Seren Serengil, sevgilisini övdü mü özledi mi pek anlayamadık açıkçası!

Seren Serengil

Seren Serengil’in Her Zaman Yanında!

Bildiğiniz gibi Seren Serengil birkaç aydır “Dumping Sendromu” denilen bir rahatsızlıkla savaşmaya çalışıyor. İkinci mide ameliyatından sonra kilo vermesini durduramayan güzel yorumcu önceki hafta Söylemezsem Olmaz programından da izin istemiş ve kendisini doğaya vurmuştu! Tabii Seren Serengil’in yanında yine Mustafa Rahman Tohma vardı, Tohma bir an olsun Seren Serengil’i yalnız bırakmıyor.

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma

Her defasında Mustafa Rahman Tohma’nın kendisine ne kadar destek olduğunu söylemekten geri durmayan Seren Serengil; sevgilisiyle Ağustos ayında nikah masasına oturacağını açıklamıştı. İlişkilerinin ilk zamanlarında arkadaş olduklarını anlatan güzel yorumcu, Mustafa Rahman Tohma’nın kendisini çok sevdiğini ve zaman içinde Tohma’nın sevgisine karşılık verdiğini de ifade ediyor.

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma

Sadakatsiz’in Sinan’ını Tohma’ya Benzetti!

Hatta önceki haftalarda Söylemezsem Olmaz’ın bir dönemki yorumcusu Ece Erken’in kanalına konuk olan Seren Serengil; Mustafa Rahman Tohma ile aynı evde yaşadıklarını da anlatmıştı. Özellikle de hastalığı sırasında sevgilisinin üzerine titreyen Tohma; Seren Serengil’in çevresi tarafından da çok seviliyor! Her fırsatta sevgilisine övgüler yağdıran güzel yorumcu dün akşam favori dizisi Sadakatsiz’i izlerken Cemal Hünal’ın canlandırdığı Sinan karakterini Mustafa Rahman Tohma’ya benzetti.

blank

Sadakatsiz’i izlerken bir anda Instagram’dan story atmaya başlayan Seren Serengil; “Bu da Asya’nın Tohma’sı. İyi biri, uzak bir şehirden sana geliyorsa, bekleyerek, sabrederek. En kötü günlerden bir kadını bütün doğallığı, iyiliğiyle uzaklaştırmayı başarıyorsa toprak kokusunu bilen onunla mutlu olan. Mutlu etmeyi bilen seni olay yerinden uzaklaştıran nihayetinde yüzünü güldürebilen…” açıklamalarıyla sevgilisi sanırız övdü!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz