Seren Serengil’in Söylemezsem Olmaz Programında Yaptığı Fahriye Evcen Yorumu! Dizi Kadını Değil

Ayşegül S.

12 Mart 2021

Seren Serengil’in Söylemezsem Olmaz Programında Yaptığı Fahriye Evcen Yorumu! Dizi Kadını Değil

Hafta içi her gün Beyaz TV de ekranlara gelen Söylemezsem Olmaz programı tüm sansasyonelliği ile devam ediyor. Magazin gündemine dair seri yorumları ve iddialı çıkışları ile programa hareket ve renk katan sunucular bu kez de Fahriye Evcen’in son röportajına dair fikirleri ile çok konuşulacak!

Fahriye Evcen Röportajı

Programda Fahriye Evcen’ın bir röportajını da konu alan Bircan Bali – Arto ve Seren Serengil Fahriye Evcen’a sorulan bir soruyu yorumladılar. Röportajda Bebek’te bir mekandan çıkarken magazin muhabirlerine yakalanan Fahriye Evcen’e yeni projesine dair sorular da geldi. Ancak ünlü oyuncu bu konuda yine herhangi bir açık vermedi. Projenin içeriğine dair gelen sorulara karşı ise Evcen “Var bir şeyler ama netleşince söyleyeceğim” cevabını verdi. Ardından oğlu Karan Özçivit’in resim çizme yeteneği ile ilgili konuşan sanatçı henüz oğlunun çok küçük olduğunu da söyledi.

Söylemezsem Olmaz’ın Yeni Proje Yorumu  

Seren Serengil Bircan Bali Arto Fahriye Evcen

Arto, Seren Serengil ve Bircan Bali’nin sunduğu programda sıra bu habere geldiğinde ünlü sunucular bu konuya biraz şüpheyle yaklaştılar. Seren Serengil’in bir proje olup olmadığına karşılık şüpheli yaklaşımına sonradan program arkadaşları da katılmaya başladılar. Evcen’in verdiği cevabı ikna edici bulmayan üçlü ünlü oyuncunun nerede yanlış yaptığı konusunu bulmaya çalıştılar. Hatta Evcen’in belki de yanlış kişilerle çalıştığını dile getirdiler.  

Seren’den Yine Acımasız Yorum: “Fahriye Dizi Kadını Değil”

Fahriye Evcen Seren Serengil Arto Bircan Bali

Fahriye Evcen’in yeni projesine dair Seren Serengil’den yine acımasız bir yorum geldi. Fahriye Evcen hakkında “Güzel bir kadın ama dizi kadını değil” şeklinde bir yorum yaptı. Serengil Evcen’in bu durumu için “Belki de yanlış kişilerle çalışıyordur” diye fikir yürüttü. Çünkü Fahriye Evcen’in içinde olduğu hiçbir projenin tutmadığını söyledi. Bircan Bali’nin Yaprak Dökümü’nü hatırlatması üzerine bunun Fahriye’nin projesi olmadığını, dizide çok güçlü başka isimlerin de olduğunu söyledi. Seren Serengil ünlü oyuncu hakkında daha önce de “Dizileri beş bölümde kalkıyor” demişti.

Benzer Haberler

Koray 14 Mart 2021

Sadakatsiz dizisi çok severek izlediğim bir.. Sanatçıların hepsi çok başarılı. Cindoruk özellikle hasta ruhlu bir erkeği çok başarıyla canlandırıyor.
Cansu Dere Her zamanki gibi çok başarılı Gönül ‘e hayran olmamak elde değil. Melis de genç ve güzel başarılı..

Yorum Yaz