Seren Serengil’in Turistle Girdiği Diyalog Herkesi Şaşırttı! Öyle Bir Konuşma Yaptı ki…

Buket S

Haberler

20 Mayıs 2021

Seren Serengil’in Turistle Girdiği Diyalog Herkesi Şaşırttı! Öyle Bir Konuşma Yaptı ki…

Söylemezsem Olmaz’ın sivri dilli yorumcusu Seren Serengil geçtiğimiz hafta hem iş, hem de tatil için Maldivler’e uçtu. Bayramı sevgilisi ve dostlarıyla Maldivler’de geçiren Serengil’in turistlerle girdiği diyalog şaşırttı.

Zor Günler Geçiriyor!

Uzun süredir Dumping Sendromu ile boğuşan Seren Serengil, zor günler geçiriyor. 46 kiloya kadar düşen ve vücudunda yalnızca 4 kg yağ kaldığı söylenen Seren Serengil, hayati riskle yaşıyor. Bir süredir normale dönemeyen ünlü şarkıcı ve sunucu her şeye rağmen yaşantısına devam etmeye çalışıyor.

Türkiye’yi Anlatmaktan Gurur Duyuyor

blank

Seren Serengil, bir yandan Söylemezsem Olmaz isimli sabah programında Bircan Bali ve Arto ile yorumculuk yaparken diğer yandan da kozmetik ve moda sektöründe faaliyet gösteriyor. Mayo, bikini ve ayakkabılardan oluşan yeni koleksiyonunun tanıtım ve çekimleri için Maldivler’i tercih eden Serengil, karşılaştığı Turistlere de Türkiye’yi anlatmaktan geri kalmıyor.

‘Milliyetçi Bir Babanın Kızıyım’

Çekimler esnasında yanına gelen çift ile girdiği diyaloğu, paylaştığı bir fotoğrafın açıklamasında anlatan Seren Serengil, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Cok seviyorum burayi. Belki de bu dünyada gibi bir yer değil ondan. Masal gibi, biraz cennet gibi… Personelin çoğu oralı. O kadar iyiler ki, herşey seni mutlu etmek üstüne kurulu. Belki de bunu cok iyi başarabildikleri için hep mutlusun burada. Bir de havalı bir yanı var; bir Türk Oteli. Orada tüm tanıştığım insanlara bunu söylerkenki ifademi görseniz… Milliyetçi babanin kızıyız. Bir İngiliz müşteri, çekimler esnasında gelip bana nereli olduğumu sordu, Türk ‘üm dedim. ‘Oh really’ deyip kocasına döndü, Türk’müş dedi inanamayarak. ‘Bizim ülkemiz Müslüman bir ülkedir ama herkes yaşam biçiminde özgürdür. İsteyen kapalı gezer isteyen mayo giyer, kimse kimseye karışmaz. Biz Arap alemini de severiz tabii; ama biz farklıyız. Bazen müslüman oldugumuz icin ideoljimiz, yaşam tarzımız aynı sanılıyor ama bu doğru değil’ diye de araya sıkıştırdım. Ayrica ‘Bu otel de girişimci cok başarılı bir iş kadınının oteli mesela’ dedim. İnsan böbürleniyor karşıdaki ifadeyi görünce. Bir aile bir ailedir, sşaşırttık mı, şaşırttık. Türk kadını ve Türkiye imajı yabanci filmlerde hep kapalı çarşı, kafada kep… Onlarin eskilerde kaldığını ince bir ayar vererek anlatmak iyi geldi bana. Herkes bir haddini bilsin değil mi.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz