Seren Serengil’in Yakın Arkadaşı Deniz Akkaya, Gülben Ergen’in Yeni Şarkısını Paylaştı: Takipler Bırakıldı!

Aleyna

Haberler

6 Ocak 2021

Seren Serengil’in Yakın Arkadaşı Deniz Akkaya, Gülben Ergen’in Yeni Şarkısını Paylaştı: Takipler Bırakıldı!

Son zamanlarda açıklamalarıyla gündem olan eski manken Deniz Akkaya, son olarak SMA’lı çocuklar için yaptığı açıklamayla sosyal medyayı ayağa kaldırmış ve birçok sosyal medya kullanıcısından tepki görmüştü: “SMA’lı çocuklara gelene kadar aç gezen müzisyenler var!” çıkışıyla SMA’lı çocukları görmezden gelmişti resmen.

Ancak; bugün Deniz Akkaya, yakın arkadaşı Seren Serengil’in uğruna hapis yatmayı kabul ettiği Gülben Ergen’in yeni albümünü Instagram’da paylaşınca kafalar karıştı! Bu konudan Seren Serengil’in haberi var mı bilmiyoruz ama duysa kıyametleri koparır gibi geliyor bize.

Deniz Akkaya’dan SMA Çıkışı!

Deniz Akkaya, yakın arkadaşı Seren Serengil’in Beyaz TV’de yayınlanan fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz programına sık sık konuk oluyor. Geçen haftada Arto’nun yokluğunda Deniz Akkaya konuk olarak doldurdu.

Mustafa Sandal’ın SMA’lı çocuklar için Instagram’dan yayınladığı isyanına yorum yapan Deniz Akkaya söyledikleriyle herkesi şaşırtmayı başardı: “SMA hastalarından önce aylardır evde işsiz oturan müzisyenler var, önce onlara sahip çıksın. SMA hastasına gelene kadar burada intihar eden müzisyenler var. Işın Karaca ile konuştuk. Çocuğuna mama alamadığı için kendini dolaba asarak intihar eden müzisyen arkadaşlarımız var. Önce dibindekilere sahip çıksın!”

Deniz Akkaya’nın bu açıklamasının ardından sosyal medya kullanıcıları özellikle de Twitter’da Deniz Akkaya’yı resmen linçledi! Linçleyenlerden biri de Hürriyet Gazetesinde köşe yazarlığı yapan Orkun Ün’dü:

Deniz Akkaya, Gülben Ergen’in Yeni Şarkısını Paylaştı!

blank

Seren Serengil’in henüz küsmediği birkaç isimden biri olan Deniz Akkaya’nın bugün yaptığı Instagram paylaşımı herkesi şaşırttı! Yakın arkadaşı Seren Serengi’in baş düşmanı olarak bildiğimiz, hatta uğruna birkaç gün hapis bile yattığı Gülben Ergen’in yeni albümünü kendi Instagram storysinde paylaşan Deniz Akkaya kafalarda soru işareti oluşturdu!

blank

Deniz Akkaya’nın bu hamlesi üzerine araları açılan ikili, birbirlerini takipten çıkarttı!

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz