Seren Serengil’le İbrahim Tatlıses de Birbirine Girmiş! İşte Serengil’in Ağza Alınmaz Sözleri: “Görgüsüz, cahil…”

Dilek Yeğin

Haberler

4 Ocak 2021

Seren Serengil’le İbrahim Tatlıses de Birbirine Girmiş! İşte Serengil’in Ağza Alınmaz Sözleri: “Görgüsüz, cahil…”

Seren Serengil’in İbrahim Tatlıses’le de büyük bir kavga ettiği ortaya çıktı! İşte kavganın nedenleri ve ikilinin karşılıklı atışmaları…

Seren Serengil

Seren Serengil sahnelere adım attığında henüz 16 yaşındaydı ve efsane gazino Maksim’in assolisti olacak kadar şanslıydı! Bir süre sonra İbrahim Tatlıses’le beraber çalışmaya başlayan Serengil, Gülben Ergen’in de bu kadroya dahil olmasına ön ayak oldu.

Seren Serengil ve Gülben Ergen

Ama her an barut gibi patlamaya hazır olan bu üçlünün bilinen büyük bir vukuatı yok! Seren Serengil ve Gülben Ergen arasındaki sonu gelmeyen kavganın tohumları atıldığında Serengil, Ergen’in gazinodan ayrılmasını rica etmek için patronuna gitmiş. Ama Tatlıses araya girerek Ergen’i korumuş. Serengil, sevgili oldukları için onu koruduğunu iddia ediyor.

Seren Serengil’den Bomba İddia! İbrahim Tatlıses, Derya Tuna’yı Gülben Ergen İle Aldatmış…

“Görgüsüz, kültürsüz, cahil…”

Seren Serengil

Ancak Seren Serengil ve İbrahim Tatlıses’in kameralar önündeki kavgasının nedeni bu değil! Sansasyon ve polemik kraliçesi Seren Serengil, 1995 yılındaki meşhur kavgada İbrahim Tatlıses için bakın neler diyor?

Kilo verebilirim, çalışır ve iyi şarkı söylerim. Ama kültürsüzlük, görgüsüzlük, cehaletten sonradan kurtulamazsınız” diyerek Tatlıses’e adeta füze atıyor!

“Ben Türkiye’ye mal oldum”

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses ise bu sert sözlere “Haddini bil. Aklından çıkarma, karşındaki insan Türkiye Cumhuriyetine mal olmuş biri” diyerek oldukça mütevazı bir yanıt veriyor!

“Silahımı alıp gelirim”

Seren Serengil ve Öztürk Serengil

Devreye her zamanki gibi Seren Serengil’in ailesinden biri daha girdi! Serengil’in babası Öztürk Serengil, ” Silahımı alıp gelirim diyen İbrahim Tatlıses’ti, gelsin bakalım” dedi. Bazı şeyler hiç değişmiyor!

Derya Tuna da Devrede!

Seren Serengil

Seren Serengil, “Tek suçum hayatındaki insana hanımefendi dememek. Bundan sonra da demeyeceğim” diyerek topu Derya Tuna’ya atıyor. Sonra da ekliyor, “Bana hayatımda hiç kimse bir şey yapamaz. Allah’tan başka!” Ebedi ve ezeli düşmanı Gülben Ergen, “Bana hiçbir şey olmaz” derken buradan mı esinlendi acaba?

Seren Serengil ve İbrahim Tatlıses

Bu kısa video 1995’te sanatçılara barış ve huzur dileyerek bitiyor. Ama sene oldu 2020, Seren Serengil ve İbrahim Tatlıses için ortada ne barış var ne de huzur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz