Şeyma Subaşı İçin “Yuva Yıkan Metres” Diyen Seren Serengil’in Evli Biriyle Birliktelik Yaşadığı Ortaya Çıktı!

Aleyna

Haberler

5 Haziran 2021

Şeyma Subaşı İçin “Yuva Yıkan Metres” Diyen Seren Serengil’in Evli Biriyle Birliktelik Yaşadığı Ortaya Çıktı!

Seren Serengil’in Şeyma Subaşı hakkında Cuma günü Söylemezsem Olmaz programında söylediği şeyler yenilir yutulur cinsten değil! Ancak bugün Seren Serengil’in anti sayfalarının ortaya çıkarttığı eski bir habere göre; Sero’muz zamanında evli bir erkeğe aşık olmuş ve birliktelik yaşamış. Hatta o dönemler bir gazeteye röportaj vererek; “Beni ancak sevgiye saygı duyanlar anlar!” demiş.

Bugünlerde fotoşop ve çalıntı tasarım iddialarıyla gündemden düşmeyen Seren Serengil, bildiğiniz gibi ticareti çok sevdi! 2020 yılı içinde birçok ünlü kendi markalarını ve ürünleri çıkartmaya başlayınca bu akımdan Seren Serengil’de eksik kalmadı.2021 yılı içinde dünyada bir ilke imza atan Seren Serengil, dünyanın tek hayvarlı şampuanını çıkarttı ve piyasaya sürdü. Şampuanı ise yaşlılık karşıtı krem takip etti.

blank

Seren Serengil Markası!

Bütün ürünlerinde reklam yüzü olarak karşımıza çıkan Seren Serengil’in satışları iyi gidiyor olacak ki; kozmetik sektöründen sonra bir de moda sektörüne el atmaya karar verdi! Geçtiğimiz aylardan beri mayo ve ayakkabı koleksiyonu için arı gibi çalışan güzel yorumcumuz; ürünlerinin çekimlerini de Maldivler’de yaptı. Manken ise yine kendisiydi… Ancak Seren Serengil, mayolarını Instagram’da paylaşmaya başladığından beri ne fotoşop ne de çalıntı tasarım iddialarının ardı arkası kesilmedi.

blank

Dün ise Seren Serengil, bambaşka bir konuyla magazin gündemine oturdu! Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde Meedo ile nişanlandı. Magazincilerin tek odak noktası ise Şeyma’nın tektaşı oldu. Tektaşı hakkında 800 bin TL olduğuna dair haberleri gören Şeyma ise sinirlenerek; tektaşının daha pahalı olduğunu sert bir dille herkese duyurdu. Tabii bu sert çıkışı Seren Serengil’de gördü.

blank

Seren Serengil Daha Önce Evli Biriyle Birlikte Olmuş!

Söylemezsem Olmaz programında Şeyma Subaşı için ağır konuşan Seren Serengil; “Türk basını aldınız mı cevabınızı Allah’ın kenar mahalle dilberine kutu açan bir kızı, kutu açmaya gelip de başkasıyla evliyken hamile kalan, defalarca kez yarışmalara gidip ünlü olmaya çalışmış, hiçbir mesleği olmayan bir kızı aylardır işliyorsunuz. İyi ki Mısır sınırları içerisinde girdi de kurtulduk yoksa burada evli adam kalmazdı, şimdi de Mısır’dakiler düşünsün. Buradaki aileler yıkılmasın senin gibiler yüzünden, genç kızlara o kadar kötü örneksin ki!” diyerek resmen nefret kustu!

blank

“Anti-Metres”liğiyle nam salan Seren Serengil’i sevmeyen kişiler ise bugün güzel yorumcumuzun yılllaaar önce yaşadığı yasak aşkı ortaya çıkarttı! Evli erkeklerle ilişki yaşamaya kesinlikle karşı olan Seren Serengil, meğerse ilk assolist olduğu yıllarda evli birine aşıkmış. Hatta o dönemlerde bir röportajında bunu itiraf ederek; kendisini sadece “sevgiye saygı duyanların” anlayacağından bahsetmiş…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz